Ana SayfaHaberAAVE Borçlarından Kurtulabilecek mi? İşte Önemli Detaylar!

AAVE Borçlarından Kurtulabilecek mi? İşte Önemli Detaylar!

-

Borç verme platformu AAVE son zamanlarda olumlu haberler alıyor. Raporlara göre AAVE, Kasım 2022’de Mango Markets probleminin regülatörü Avraham Eisenberg platformun Ethereum V2 likidite havuzunu hedef aldığında birikmiş tüm kötü borçları ortadan kaldıracak bir yönetişim teklifini kabul etti.

Ancak platformun yönetişim belirteci AAVE, olumlu ya da olumsuz bir yanıt vermedi. CODATA verilerine göre token, günlük ve haftalık zaman dilimlerinde kayıp kaydetti. Ancak bu kayıplar, tokenin yıl başından elde ettiği kazanımları geri döndürmek için çok küçük.

AAVE’nin ana ağında V3’ün piyasaya sürülmesiyle kripto, durum izin verirse yeni zirveler belirleyebilir.

Resim: Coinpedia

Teklifin Özü ve Zincir Üzerindeki Gelişmeler

Teklife göre token, Ethereum V2 CRV rezervinde 2.677.749 birimden fazla CRV borcuna sahip. Bu, teklif tarihinde 2,5 milyon doların üzerinde bir değere sahip. Teklif, borcu ödemek için gerekli sayıda CRV birimini satın almak için V2’nin stablecoin rezervini kullanacak.

Bu açıkça topluluk tarafından olumlu karşılandı ve 25 Ocak’ta hemen uygulandı. Bu, protokolün likiditesini kanıtlayarak istismar girişiminin zararını tersine çevirecektir.

AAVE’nin V3’ünün Ethereum üzerinde konuşlandırılması da uygulandı. DefiLlama’ya göre kripto, tüm platformlar arasında ilk 4’te. Ethereum havuzu dağıtımı olan AAVE V3’ün kilitli toplam değeri 526,52 milyon doların üzerinde.

Resim: DefiLlama
Resim: DefiLlama

86,02 $’dan AAVE’yi Neler Bekliyor?

AAVE şu anda 85,8 $ destek aralığında konsolide oluyor. Bu, tokenin 2022’nin ayı piyasasında kaybettiği zemini geri kazanmak için hâlâ yeri olduğunun bir işareti olabilir. Ancak bu ancak, yıl başladığında AAVE’nin rallisine devam etmek için token yeşil bir mumla kapanırsa başarılabilir.

Yatırımcılar ve tüccarlar, tokenin mevcut direncini 90,15 $ olarak hedeflemelidir. Boğalar, tokenin mevcut desteğinde konsolide olabilirse, 94.70$’a doğru bir yükseliş görebiliriz.

İlgili Okuma: Aptos Coin Analizi! Yükseliş İçin Bu Seviye Geçilmeli!

Yatırımcılar, kısa ve orta vadede fiyat hareketi üzerinde büyük bir etkiye sahip olacağından, belirteçlerin Bitcoin ve Ethereum ile olan korelasyonunu da izlemelidir.

Bu büyük Kripto Para birimleri kritik dirençlerini yeniden test ederken, bunlardan biri veya her ikisi tarafından bir atılım coinleri AAVE’nin kaybettiği zemini geri kazanma ivmesini artıracaktır.

Bunu akılda tutarak, yatırımcılar ve tacirler kısa ve orta vadede dikkatli olmalı çünkü token ayılar tarafından 78,65 dolara geri dönmek için hala pençelenebilir.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin Likidasyonları, Traderların Dip Öncesinde 30.000 Dolara Vuracağı Umuduyla Kayboluyor

Bitcoin piyasa volatilitesi, yandan ticaretin boğa BTC fiyat tahminlerini yakın vadeli olarak soğutmasıyla sönüyor.

Federal Reserve, Custodia Bank’ı Kınayarak, Kripto Endüstrisini ve Kendisini Tehlikeye Attığını Söylüyor.

Federal Rezerv, Custodia Bank'ın Federal Rezerv Sistemi üyesi olma başvurusunu reddetme nedenlerini detaylandırdı.

Nasdaq, Q2’nin sonuna kadar kripto saklama hizmeti başlatmayı planlıyor.

New York'taki Nasdaq Borsası, Bloomberg'in 24 Mart'ta bildirdiğine göre ikinci çeyreğin sonuna kadar kripto saklama hizmeti sunmayı planlıyor.

Eski Coinbase CTO’su, ABD Dolarının Başarısız Olabileceğini Söyleyip Bitcoin’i Övüyor

Coinbase eski CTO'su Balaji Srinivasan, ABD Doları'nın (USD) çökemeyecek kadar büyük olmadığını ve Bitcoin'in (BTC) küresel rezerv para birimi olarak yerini almasını bekliyor.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler