Diğer

  SON DAKİKA

  HABERLER

  Güncel Analizler

  OKUMALISINIZ!

  REHBER

  6 Adımda “Dominasyon” Nedir? Kripto Piyasasında Neden Önemlidir?

  Kripto para piyasasındaki dominance (dominasyon) terimi nedir, neden yatırımcılar oldukça yakından takip eder? Tüm detaylarıyla açıkladık!

  BITCOIN

  SON YAZILAR

  MicroStrategy, 600 Milyon Dolarlık Tahvil ile Bitcoin Almayı Hedefliyor!

  Michael Saylor'ın MicroStrategy şirketi, 600 milyon dolarlık tahvil satışı ile daha fazla Bitcoin satın almayı planlıyor.

  Bitcoin Fiyatı Yeni Zirveyi Hedeflerken, Güney Kore, Spot Bitcoin ETF’lerini Değerlendiriyor

  Bitcoin fiyatındaki artış devam ederken, Güney Kore'deki spot Bitcoin ETF'lerinin onaylanıp onaylanmayacağı konusu tartışılmaya başlandı.

  ABD Eyaleti Louisiana, Bitcoin Yasasını Kabul Etti: İşte Detaylar!

  ABD eyaleti Louisiana da Bitcoin hakkında düzenlenen bir yasa tasarını onayladı; ABD'deki eyaletler Bitcoin için harekete geçiyor!

  Fidelity Bitcoin ETF’si, Günlük Para Girişinde Yeni Bir Rekor Kırdı!

  Fidelity'nin spot Bitcoin ETF'si, günlük para girişinde yeni bir rekora ulaşırken, Bitcoin fiyatı 70 bin dolarlık zirveyi hedefliyor.

  Bitcoin Fiyatı ATH Seviyesine Yaklaştı: Yükseliş Nereye Kadar Devam Edecek?

  Bitcoin fiyatı ATH seviyesine çok yaklaşmışken, trader'ların yeni zirve beklentileri şekilleniyor; İşte Bitcoin piyasasındaki son durum!

  Bitcoin Zaferi: Wall Street Devleri Kripto Parayı Benimserken Karşıtlık Azalıyor

  Bu makale, Bitcoin'e karşı azalan direnci araştırıyor, geleneksel finans kurumları arasında artan kabulünü ve kripto para biriminin geleceği üzerindeki etkilerini vurguluyor.

  Ethereum, Dencun Güncellemesi Öncesi $3,500 Zirvesine Ulaştı, DeFi Piyasalarını Canlandırdı

  Ethereum'un Dencun güncellemesi öncesi $3,500'a yükselişi, kripto para için boğa dönüşünü işaret ediyor, DeFi sektörünü canlandırabilir ve işlem verimliliği için yeni bir standart belirleyebilir.

  Bitcoin Yeni Zirvelere Ulaştı: Euro ve Diğer Ana Para Birimlerine Karşı Rekor Kırdı

  Bitcoin, 60.000 EUR bariyerini kırarken ve çeşitli fiat para birimlerine karşı yeni rekorlar kırarken, finansal piyasalardaki ve yatırım stratejilerindeki global etkisi giderek büyüyor.

  Bitcoin ETF Rüzgarı: BlackRock ve Fidelity, ‘Yeni Dokuzun’ %79’luk Akışını Ele Geçirdi

  Bu makale, Bitcoin ETF'lerinin patlama yapan büyümesine derinlemesine bir bakış atıyor, BlackRock ve Fidelity'nin pazardaki hakimiyetini, rakipler arasındaki ücret indirimlerinin etkisini ve kripto para yatırım manzarası üzerindeki geniş çaplı sonuçlarını vurguluyor.