Pazar, Ocak 24, 2021

2020 Kripto Para Yatırımları Ve Piyasa Rekabeti!

2020 Kripto Para Yatırımları – Kripto Para Yatırımları, 2020 ‘de de kripto para endüstrisi geliştikçe, mevcut kripto para yatırımları ve ürünleri sayısı ve çeşitliliği de beraberinde gelişerek yatırımcılara kripto varlık portföylerinden kazanç elde etmeleri için daha fazla seçenek sunuyor.

Blockchain şirketleri şimdilerde kripto para sahiplerine sıfır riskle veya çok az riskle önemli bir kazanç elde etmenin yolunu sunarak geleneksel kredi ve yatırım ürünü alanını yıkmak istiyor gibi görünüyor. Blockchain Blok zinciri şirketleri şimdilerde kripto para sahiplerine sıfır riskle veya çok az riskle önemli bir kazanç elde etmenin yolunu sunarak geleneksel kredi ve yatırım ürünü alanını yıkmak istiyor gibi görünüyor.

Kripto para denince çoğu insanın aklına ilk gelen düşüncelerden biri, büyük kazançlar elde etme fikridir. Geçmişe bakıldığında birçok kripto paraya sahip olmanın önemli kazançlar sağladığı görülmektedir. Fakat bu durum 2020 yılı için en karlı yöntemlerden biri olmaktan uzaktır.

2020 Kripto Para Yatırımları

Birçok kripto para yatırımcısı, paralarını artırmak için dijital ticarete yöneliyor, örneğin Coinbase veya XCOEX gibi çeşitli spot borsalarda veya StormGain veya Deribit gibi modern kripto para türev borsalarında işlem yapıyor.

Bu uygulamalar ise piyasa bilgisi, beceri ve zaman gerektiriyor. Bu durum da deneyimsiz yatırımcılar veya piyasaya ayıracak vakti olmayanlar için uygun olmayabilir.

Neyse ki çeşitli platformlar bu ihtiyacı fark etmiş durumda ve düşük riskli birçok kripto para yatırım ürünleri sunmaya başladı. Her ne kadar bunlar kripto para ticareti sonucundaki inanılmaz kazançlar kadar olmasa da müşterilerin neredeyse hiç risk almadan ve kripto varlıklarını likidite etmeye gerek kalmadan sağlıklı bir kar elde etmelerine yardımcı olmaktadırlar.

Bu hizmetlerin gelir yaratma biçimi platformdan platforma farklılık gösteriyor. Ancak genel olarak ya teminatlı eşler arası kredileri finanse etmek için müşteri mevduatlarını kullanmak veya bu fonları marj kredisi için kullanmak şeklinde gerçekleşmektedir. Böylece marj yatırımcıları borsalarda kaldıraçlı pozisyonlar açmak için geçici olarak borç alırlar. Bu süreç çoğu kripto para borsası tarafından uygulanan otomatik likidite politikası sayesinde güvenlidir.

2020 Kripto Para Yatırımları
2020 Kripto Para Yatırımları

Eşler arası ödünç verme alanı ve merkezsiz yatırım ürünleri hala nispeten yeni yatırım modelleri olarak görülüyor. Fakat blok zinciri ve merkezsiz finans (DeFi) endüstrilerinde işler hızlı ilerlediğinden halihazırda birçok seçenek vardır.

Uygun bir yatırım seçeneği bulmayı ve seçmeyi kolaylaştıran bir dizi platform da bu dönemde ortaya çıkmıştır. Bunların arasında CoinMarketCap en güvenilir platformlardan biri olarak öne çıkmaktadır. Zira yıllık faiz oranına göre farklı kripto para yatırım seçenekleri sunmaktadır.

Yatırım Tavsiyesi Değildir!

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Görkem Ilık
  Görkem Ilık, İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde Bankacılık ve Finans okurken, kripto para ve piyasalara olan yönelimini keşfediyor.Sektörel yazılar ile coinotag.com'a destek olurken, Görkem Ilık bir yandan yatırım ve trade yaparak sektörde emin adımlarla ilerliyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.00
  THYAO.IS₺12.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.39