Çarşamba, Ocak 27, 2021

12 Ocak 2020 EOS Yorumu: EOS Fiyatı Parlıyor ve Ay’a Gitmeye Hazır!

12 Ocak 2020 EOS Yorumu – Kısa süre önce popüler altcoin EOS fiyatı , yükselmeye başladı ve bazı uzmanlar kripto para biriminin artmaya devam edeceğine inanıyor. Bazı analistlere göre, popüler altcoin yakında 3,55 dolara dokunabilir.

12 Ocak 2020 EOS Yorumu :EOS Fiyatı yükseliş trendine hakim ve 3,55 doları görebiliriz Kripto Para Yorumu

EOS şu anda CoinMarketCap verilerine göre, piyasa değeriyle en büyük yedinci kripto varlığıdır. 2018’in başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20,13 dolara ulaştıktan sonra, EOS hala bu seviyelere yaklaşamıyor. Bununla birlikte yakın zamanda EOS, yüzde 10 artış gösterdi ve yazım sırasında da yüzde 5 artışla ticaret yapıyor. Bazı analistler, EOS’un mevcut fiyatlardan 3,55 dolarlık bir noktaya yükselmek üzere olduğuna inanıyor. Popüler analist CryptoMichNL konuya yönelik şunları yazdı:

YUKARI DOĞRU KIRDIĞINDA SANIRIM 3,55 DOLARI GÖREBİLİRİZ.

12 Ocak 2020 EOS Yorumu
12 Ocak 2020 EOS Yorumu

12 Ocak 2020 EOS Yorumu: EOS en iyi kripto paralar arasında ve aya uçmaya hazır durumda!

CryptoMichNL, EOS’un 2525 ve 3550 Satoshi noktalarını tekrar test ettikten sonra bu seviyeye ulaşacağına inanıyor. EOS zaten bu seviyelerin üstesinden geldi. Şimdi kripto para, analistin 3,55 dolarlık hedefine yönelmiş görünüyor. Trader ve analist Crypto_Fulla, bir grafiğin ekran görüntüsünü paylaşıyor ve EOS’un ay’a gitmeye hazır olduğunu söylüyor. Kripto meraklısı PapaClarkyBTC’de EOS’un bugüne kadarki en iyi kripto para birimleri arasında olduğunu belirtiyor.

12 Ocak 2020 EOS Yorumu

Popüler kripto para birimi EOS , yazım sırasında yüzde 4,7 oranında artışla 3,17 dolar seviyesinden işlem görüyor. Güçlü altcoin şu anda 3 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

EOS Nedir ?

EOS’un yaratıcısı block.one şirketidir ve bu şirketin amacı spesifik konularda teknolojik çözümler üretebilmektir. EOS, 28 Haziran 2017’de sonuçlanan ICO döneminin ardından ERC20 tokeni olarak yatırımcılarına dağıtılmaya başlanmıştır. ICO döneminden bir sene sonra Haziran 2018 tarihinde mainnet lansmanı ile Ethereum bazlı ERC20 token olmaktan çıkarak coin halini almıştır. EOS merkezi olmayan uygulamaların oluşturulabilmesi için tasarlanmıştır, bu nedenle EOS üzerinde geliştirilecek uygulamalar; hesaplar,veri tabanları, uygulama programlama, asenkron iletişim, kimlik doğrulama gibi şeylerden faydalabilmektedir.

EOS teknolojisi sayesinde saniyede milyonlarca işlemin üstesinden gelebilme kapasitesine sahiptir ve merkezsiz-masrafsız uygulamaların yapılabilmesine olanak sağlayan bir platform özelliği taşımaktadır. EOS kendi platformlarında oluşturulan herhangi bir uygulamayı geliştirmeyi vaat etmiyor. Uygulamaları, oluşturucularının geliştirmesi gerekiyor.

EOS Satın Al Ve EOS Fiyatı

Günlük 1 milyar doları aşan işlem hacmi ve kimlik onaysız işlem yapılabilmesi ile ön plana çıkan Binance Borsası üzerinden EOS satın al emri verilebilir.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.58
  THYAO.IS₺12.63
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.48
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.34