Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriZRX Coin Fiyat Analizi! Kritik Bölgede!

  ZRX Coin Fiyat Analizi! Kritik Bölgede!

  -

  Zrx coin grafiğini incelediğimizde, kritik bölgede hareket ettiğini yön kararı önemli fiyat seviyesinde olduğunu görüyoruz. Yazımızda ZRX coinin önemli destek ve direnç seviyelerini inceledik.

  ZRX Coin Günlük Fiyat Analizi!

  ZRXUSDTPERP_2022-09-23_17-36-56

  Zrx coinin grafiğini günlükte incelediğimizde, önemli destek seviyesini kırdığını ve o bölgeye retest attığını görüyoruz. Zrx coin için 0.2914$ bölgesinin üzerinde günlük mum kapatırsa yükseliş hareketi devam edebilir.

  Üzerinde mum kapatamaz ise 0.2514$ bölgesi olan destek bölgesine düşüş hareketi gerçekleştirebilir. Destek noktasına gelmesi halinde spottan uzun vadeli yatırımlar için uygun bölgeler aranabilir.

  Önemli Destek Bölgeleri   0.2514$ 0.2411$
  Önemli Direnç Bölgeleri 0.2914$ 0.3088$

  ZRX Kısa Vadeli Fiyat Analizi

  ZRXUSDTPERP_2022-09-23_17-46-29

  Analizde belirtilen kırmızı bölgeler direnç bölgeleridir. Kırmızı bölgelerin üzerinde 12H ve Günlük mum kapatması halinde yükseliş hareketinin devam edeceğini düşünüyorum.

  Aksi takdirde düşüş devam ederse destek noktalarımız ilk olarak 0.2507$, ikinci destek noktamız ise 0.2411$ bölgesi olarak karşımıza çıkıyor.

  Analizde belirtilen destek veya direnç bölgelerine fiyat geldiği zaman short veya long konfirmasyonlar incelenmesi gerektiğini düşünüyorum. Konfirmasyon nedir ve nasıl alınır videomuzu youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler