Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriZcash (ZEC) Düşen Trendini Kırabilir mi?

  Zcash (ZEC) Düşen Trendini Kırabilir mi?

  -

  ZEC 4 Saatlik Grafik Yorumu

  ZEC 04.07 1

  ZEC fiyatının yaşanılan düşüş doğrultusunda düşen trend başlattığı görülmektedir. Trend kırılımı gerçekleşmediği sürece fiyatın düşüşe meyilli olması beklenilebilir.

  Aşağı yönlü fiyat hareketleri dahilinde ilk olarak 160,89 dolar seviyesi destek görevi görecektir. Ayıların piyasadaki satış baskılarının devam etmesi dahilinde fiyatın tekrardan 147,19 dolar desteğini test etmesi söz konusu olabilir.

  Şu anda bulunulan bölgede yukarı yönlü hareket edilmesi düşen trend kırılımına yol açabilir. Trend kırılımı sonrasında 175,92 dolar seviyesi direnç görevi görecektir. Yükselişin devam etmesi durumunda fiyatın tekrardan 188,18 dolar direncini test etmesi mümkündür.

  Destek noktaları: 160,89 – 147,19

  Direnç noktaları: 175,92 – 188,18

  Kısa Vadeli Fiyat Hedefleri

  ZEC 04.07 2

  Altcoinin kısa vadede de düşen trend yapısını takip ettiği gözlemlenebilir. Düşen trendin takip edilmesi düşüşü derinleştirebilir.

  Aşağı yönlü gerçekleşecek fiyat hareketleri dahilinde ilk olarak 159,06 dolar seviyesi destek görevi görecektir. Satış baskılarının devamında ise fiyatın 147,82 dolar seviyelerine kadar gerilemesi mümkündür.

  Şu anda bulunulan bölgede yukarı yönde hareket gerçekleşmesi ile birlikte 167,22 dolar direncinin tekrar test edilmesi mümkündür. Bu bölge üzerinde yükselişin devam etmesi için düşen trendin aşılması gereklidir. Trend üzerinde kalınması dahilinde 173,74 dolar seviyesi direnç görevi görecektir. Yükselişin devamına karşılık son olarak 182,61 dolar direnci tarafından fiyat baskılanabilir.

  Destek noktaları: 159,06 – 147,82

  Direnç noktaları: 167,22 – 173,74 – 182,61

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Alp Ataberk DEMİRCİ
  Alp Ataberk DEMİRCİ
  Alp Ataberk Demirci, 22 yaşında Kocaeli Üniversitesi'nde Fizik okuyor. Kripto paralar, hisse senetleri ve vadeli işlemlerle yakından ilgilenen Demirci, şimdilerde fikirlerini Coin Otağ ile paylaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler