Ana SayfaKripto Para AnalizleriYeni Yılda Bu Beş Altcoin İçin Güzel Şeyler Bekleniyor!

Yeni Yılda Bu Beş Altcoin İçin Güzel Şeyler Bekleniyor!

-

Bitcoin (BTC), son iki haftadır kripto piyasalarındaki yıkıcı olaylardan sonra konsolide oluyor. Bu, altcoinlerin de yükselişe geçtiği anlamına geliyor. Piyasa katılımcılarının, bazı altcoinlerin 2023’te 10x ralli görebileceğine inanmalarının nedenlerinden biri de budur. Bu altcoinler arasında Ethereum (ETH), XRP, Binance Coin (BNB), Dogecoin (DOGE) ve Polygon (MATIC) bulunuyor.

1. Ethereum (ETH)

Ethereum / TetherUS 1D (Kaynak: TradingView)
Ethereum / TetherUS 1D (Kaynak: TradingView)

ETH 2.0’ın lansmanı, piyasadaki en büyük altcoin’e ayı piyasası sırasında önemli destek bölgelerinin üzerinde kalması için yeterli gücü verdi. Kripto piyasasındaki belirsizlik Ethereum ETH fiyatını aşağı çekmiş olsa da, bu koşullardaki bir değişiklik fiyatın güzel bir şekilde toparlanmasına neden olabilir.

2. Ripple (XRP)

XRP / TetherUS 1D (Kaynak: TradingView)
XRP / TetherUS 1D (Kaynak: TradingView)

Son zamanlarda, çoğu insanın inandığı gibi, Ripple XRP piyasalarda çekiş kazanıyor. Ripple Labs, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetlerine karşı açtığı davada galip gelecek ve borsa Komisyon (SEC). Altcoin fiyatı son birkaç gündür oldukça düşüş gösterse de, davanın sonuçlanmasıyla kriptonun toparlanacağına inanılıyor. Bu, 2023’ü XRP için umut verici bir yıl yapabilir.

3. Binance Coin (BNB)

Binance Coin / TetherUS 1D (Kaynak: TradingView)
Binance Coin / TetherUS 1D (Kaynak: TradingView)

Binance Coin BNB son zamanlarda yeni zirvelere ulaşıyor ve şu anda iyi bir güç sergiliyor. Bu nedenle pek çok insan BNB fiyatının artık sadece önümüzdeki günlerde, ama yeni yılda da yükseleceğine inanıyor.

4. DogeCoin (DOGE)

Dogecoin / TetherUS 1D (Kaynak: TradingView)
Dogecoin / TetherUS 1D (Kaynak: TradingView)

Dogecoin DOGE, 021 çöküşünden sonra kullanıcı tabanının bir kısmını kaybetmesine rağmen, meme parası hala en büyük 10 kripto para biriminden biridir. Pek çok DOGE hayranı, mevcut piyasa koşulları düzeldiğinde meme coin’in güzel bir şekilde toparlanacağına ve bunun 2023’te de devam edeceğine inanıyor.

5. Polygon (MATIC)

MATIC / TetherUS 1D (Kaynak: TradingView)
MATIC / TetherUS 1D (Kaynak: TradingView)

Polygon MATIC, mevcut düşüş koşullarında oldukça iyi ilerliyor ve önümüzdeki günlerde ve 2023’te daha da iyi olması bekleniyor. MATIC fiyatı 1 doların üzerine çıktığında, altcoinin fiyatının yükselmesi kolay olacaktır.

Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler