bitcoin bebek noah

Yeni doğan oğlunu Bitcoin Blockchainine kaydetti! Bebeğin doğumu ölümsüz hale geldi

Avrupalı bir adam bebeğini Bitcoin blockchainine kaydetti!

Reklam
binance

‘Tookdrums kullanıcı adıyla Pazar günü Reddit’te olayı duyurdu. 14 Haziran’da doğan oğlu Noah’u, Bitcoin blok zincirinde yaptığı bir işlemle dünyaya tanıttı ve “Merhaba Nuh, dünyaya hoş geldin küçüğüm” notunu ekledi.

Reklam

Tookdrums, Reddit’e “Oğlumun doğumu şimdi ölümsüz hale geldi” mesajını yazdı, çünkü mesaj bu blok zincirinden çıkarılamıyor.

noah bebek bitcoin

Basına konuşan baba,

“Bu önemli anı ölümsüzleştirmenin güzel ve eğlenceli bir yoluydu. Ayrıca oğlum için yavaş yavaş fon toplamaya başlamak için bir fırsattı. ” açıklamasında bulundu.

Avrupalı ​​bir Bitcoin yatırımcısı olan Tookdrums,  fonda 0.05 Bitcoin (yaklaşık 450 $) olduğunu ve yavaş yavaş bu fonu artırmayı düşündüklerini belirtti. İlgisine göre mesajı önceden söyleyebilirim. ”

Tookdrums,

“Ona 18. doğum gününde adresin özel anahtarını vermeyi planlıyorum, ancak ilgisine bağlı olarak ona bundan önce gömülü mesajdan bahsedebilirim” dedi.

Yatırımcı, doğmamış ikinci çocuğu için kesinlikle bir BTC fonu açacağını söyledi.

Öte yandan, ‘Tookdrums’, blockchain endüstrisinde çalışmadığını ve Bitcoin ve endüstride bir hobi olarak tamamen yer aldığını açıkladı.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, 1999 yılında Ankara'da doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesin'de öğrenci olan Enes, yatırımlarının yanı sıra sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.