Yemek siparişi şirketi Just Eat France artık Bitcoin ödemelerini kabul ediyor

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Fransa’daki müşteriler artık çevrimiçi yemek siparişi veren bir şirket ve İngiltere merkezli Just Eat grubunun bir parçası olan Just Eat France’tan sipariş verdiklerinde Bitcoin ile ödeme yapabilirler. Ayrıca platform, web sitesinde BTC ödeme sağlayıcısı olarak Bitpay’i kullanacağını duyurdu. Just Eat France ile önde gelen bir kripto para birimi ödeme işlemcisi olan Bitpay arasındaki işbirliği hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

Uber Eats ile karşılaştırılabilecek şirket, kullanıcıların BTC üzerinden ödeme yapmalarına yardımcı olacak talimatlar da yayınladı ve müşterilerinden Bitcoin ödemeleri için herhangi bir ücret talep etmeyeceğini söyledi. Ayrıca Just Eat France, Bitcoin işlemlerinin Bitpay tarafından tahsil edilen mevcut fiyatla destekleneceğini ve bir Bitcoin ödemesi iptal edilirse müşterilerine Euro cinsinden iade edileceğini söyledi. Şirket web sitesinde şunları söyledi:

İlk ödemenizi yaptığınızda, Bitcoin zaten Euro’ya çevrilir. Bu nedenle, ödemeniz sırasında geçerli olan oran, geri ödeme için uygulanan oran olacaktır.

Ayrıca, müşteri hizmetleri sayfasında BTC’nin bir ödeme seçeneği olarak dahil edilmesinin, Apple Pay ve Google Pay gibi daha fazla ödeme yöntemine sahip olma planlarının bir parçası olduğunu belirtti.

Şu anda Just Eat France, kullanıcılarının Fransa’daki 15.000’den fazla restorandan yemek teslimatı talep etmelerine olanak tanıyan geniş bir müşteri tabanına hitap etmektedir. Birçoğu, bunu Fransız halkı arasında kripto para birimlerinin kullanımını başlatmak için bir hareket olarak görüyor. Fransa dışındaki ülkelerdeki hiçbir Just Eat şubesi, müşterileri için Bitcoin ödeme seçeneğini açıklamadı.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster