Diğer
  Ana SayfaHaberYatırımcılar Dikkat: Binance Borsası Bu 18 Altcoin'i Borsadan Kaldırabilir!

  Yatırımcılar Dikkat: Binance Borsası Bu 18 Altcoin’i Borsadan Kaldırabilir!

  -

  • Coin projelerinde ilerleme olmaması Binance’i rahatsız etti.
  • CEO Changpeng Zhao, bu projeleri delist edebileceklerini söyledi.

  Binance, bugün yaptığı duyuruda 18 altcoin’i incelemeye aldığını açıkladı. Daha sonra CZ, bu coinleri delist edebileceklerini söyledi.

  Binance, 18 Altcoin’i Yakın Takibe Aldı!

  Binance

  Bugün Binance borsası, 18 altcoin’i İnovasyon Bölgesi’ne taşıma kararı aldı. Daha sonrasında Binance borsasının CEO’su bu altcoinlerin neden inovasyon bölgesine alındığıyla ilgili bilgiler verdi.

  Binance’in duyurusuna göre bu altcoinler İnovasyon Bölgesine taşındı: AMB, ARK, BTS, DREP, FTT, GFT, JASMY, LOOM, MLN, OAX, OMG, PERL, PNT, SNM, SRM, VGX, WRX ve YFII.

  Duyuruda bu açıklamaya yer verildi: “İnovasyon Alanı, Binance kullanıcılarına listelenen diğer tokenlara kıyasla daha yüksek oynaklık ve riske sahip yenilikçi projelerin alım satımını yapmaları için bir yer sağlamak amacıyla tanıtıldı. Periyodik incelememiz sırasında bu tür projeleri belirlediğimizde, onları İnovasyon Alanına taşıyacağız. İnovasyon Bölgesi’ne yerleştirilen projeler, gelişmeleri yakından takip edilecektir.”

  Daha sonra Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan da konuyla ilgili açıklama geldi:

  “Doğrudan delist etmek yerine, ilerleme göstermeyen projeleri İnovasyon Bölgesi’ne taşıdık. Bu projeler düzelmezse delist edebiliriz.”

  CEO Changpeng Zhao, bu coinleri delist edebileceklerini yani borsadan kaldırabileceklerinin mesajını verdi. Şart olarak, bu projelerde gelişmeler görmek istiyorlar, aksi halde borsadan delist edebilirler.

  Coinlerin delist edilmesi halinde, listedeki coinlerin artık Binance borsasında alınıp satılamayacağı anlamına geliyor. Bu yüzden yatırımcıların dikkat etmesi önem arz ediyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler