Diğer
  Ana SayfaHaberYatırımcılar Bitcoin Fiyatındaki Bu Seviyeleri Dikkatle Takip Etmeli!

  Yatırımcılar Bitcoin Fiyatındaki Bu Seviyeleri Dikkatle Takip Etmeli!

  -

  • Bitcoin, Çarşamba günü yüzde 2,21 azalarak 26.750 dolar seviyesinden işlem görüyor.
  • 26.600 doların üzerinde bir kapanış, boğa hareketini tetikleyebilir ancak keskin bir satış baskısından kaçınmak için dikkatli olmak ve birden fazla mum kapanışıyla teyit almak önerilir.
  • 26.600 dolar seviyesinin izlenmesi önemlidir, çünkü bu seviyenin altında bir kapanış daha fazla düşüşe yol açabilir.

  Bitcoin’in fiyatı şu anda önemli bir zorlukla karşı karşıya çünkü düşüş trendi, 26.000 dolarlık potansiyel bir hedefle 26.800 dolarlık kilit destek seviyesini kırmayı hedefliyor olabilir!

  Bitcoin Fiyatındaki Güncel Görünüm

  Bitcoin (BTC) (29)

  Bitcoin, Çarşamba günü yüzde 2,21 azalarak 26.750 dolar seviyesinden işlem görüyor. Temel desteklere sahip olmasına rağmen, Bitcoin bugün önceki günlük kazançlarının tamamını kaybetti.

  Bitcoin şu anda düşüş eğiliminde, yutan mumlar ve potansiyel bir tersine dönüş sinyali mevcut. Destek, bir trend çizgisi tarafından desteklenerek 26.600 dolar seviyesinde tutunuyor.

  26.600 doların üzerinde bir kapanış, boğa hareketini tetikleyebilir ancak keskin bir satış baskısından kaçınmak için dikkatli olmak ve birden fazla mum kapanışıyla teyit almak önerilir. Bu durumda 26.500 dolar seviyesine ve daha fazla düşüşe karşı dikkatli olunmalıdır.

  btc-usd-4-saatlik

  BTC/USD 4 Saatlik Fiyat Grafiği

  50 günlük üssel hareketli ortalama, özellikle Bitcoin’in 27.000 dolar direnç seviyesinin altına düşmesi durumunda düşüş eğilimini güçlendirmektedir.

  26.600 dolar seviyesinin izlenmesi önemlidir, çünkü bu seviyenin altında bir kapanış daha fazla düşüşe yol açabilir. Tam tersine, 26.600 doların üzerinde bir kapanış, 27.000 dolar veya daha yüksek olan 27.400 dolara doğru uzun pozisyonlar için fırsatlar yaratır.

  27.200 dolar seviyesini takip etmek önemlidir çünkü bu seviyenin üzerine çıkılması durumunda 27.800 dolar seviyesinde dirençle karşılaşılabilir.

  Hong Kong’un Kripto Para Alım Satımına İzin Vermesi Piyasayı Hızlandırıyor

  Salı günü, Hong Kong menkul kıymetler düzenleyicisinin bazı kripto varlıklarının 1 Haziran’dan itibaren bireysel yatırımcılar için alım satıma açılacağını duyurmasının ardından kripto para değerlerinde bir artış yaşandı.

  Hong Kong Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu’na göre, bireysel yatırımcılar önümüzdeki aydan itibaren belirli kripto paralar ile alım satım yapmaya başlayabilir.

  Bunun sadece kayıtlı borsa platformlarında mümkün olacağı belirtiliyor.

  1 Haziran itibarıyla perakende yatırımcıların potansiyel olarak artması, piyasada iyimserlik yaratmış ve Çarşamba günü Bitcoin’in kayıplarının sınırlanmasını sağlamıştır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler