Ana SayfaHaberYatırım Firmasından Önemli Açıklama: Kurumsallar BTC ve ETH'den Kaçıyor!

Yatırım Firmasından Önemli Açıklama: Kurumsallar BTC ve ETH’den Kaçıyor!

-

Kripto para yatırım firması olan CoinShares, kurumsal yatırımcıların üst üste altı hafta boyunca tuttukları Bitcoin’i azalttıklarını açıkladı. Lakin CoinShares, BTC’deki kaçışın ötesinde ETH’ye olan kurumsal ilginin ciddi oranda azalabileceğine dikkatleri çekti. Bu kurumsal kullanımımızı maruz görün çünkü kurumsallar ya da kurumsallar kadar ciddi miktarlar döndüğü için bu şekilde bir kullanıma gittik.

CoinShares: Kurumsal Yatırımcılar, Bitcoin Bakiyelerini Azaltıyor! 

Yeni bir raporda ünlü kripto para yatırım firması CoinShares, büyük ve zengin yatırımcıların bu yıl Bitcoin varlıklarını yüz milyonlarca dolara indirdiğini ortaya koyuyor. CoinShares bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yatırım çıkışlarının odağı BTC olmaya devam ediyor ve çıkışlar 6. haftasında toplam 89 milyon dolara dayandı. Çıkışlar şu anda bu yıl toplam 487 milyon dolar ve şirketin idare altındaki varlıkların %1,60’ını temsil ediyor.

CoinShares: Ethereum’da daha düşük miktarda çıkışlar oldu ancak potansiyeli daha büyük!

Firmaya nazaran konu Ethereum’a gelince, önde gelen akıllı kontrat platformu geçtiğimiz hafta Bitcoin’e oranla daha düşük ancak ETH’yi ele aldığımızda azımsanamayacak çıkışların olduğunu bildiriyor. CoinShares iddalarına yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum, geçtiğimiz haftanın toplam 14,60 milyon dolarlık çıkışlarıyla birlikte 1,90 milyon dolarlık ara çıkışlar gördü. Yönetim altındaki varlıkların yüzdesi olarak, bu çıkışlar %0,14’ü temsil ediyor. Bu da genel olumsuzluğun Bitcoin’e odaklandığını ima ediyor.

CoinShares uyardı: Ethereum’a kurumsal ilgi azalabilir!

Ethereum, Bitcoin’e kıyasla daha düşük çıkışlara tanıklık etmiş olsa da CoinShares, ikinci en büyük kripto paraya olan kurumsal ilginin ciddi düşüşler görebileceği belirtiliyor. CoinShares konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum yatırım fonlarındaki haftalık işlem hacimleri, Mayıs ayının en yüksek düzeylerinden bu yana %80 düştü.

CoinShares: 2018’den bu yana Bitcoin ve kripto paralarda en uzun soluklu  çıkışlara tanıklık ettik

Binance‘e nazaran yazım sırasında, Ethereum son 24 saatte yaklaşık %4 düşüşle 1.940 dolardan süreç görüyor. Genel olarak, CoinShares, Grayscale ve 3iQ üzere kripto para yatırım firmaları tarafından sunulanlar da dahil olmak üzere çeşitli kripto trusts’ından ve fonlarından kurumsal yatırımlar, üç hafta boyunca çıkışlar gördü. CoinShares konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kripto para yatırım fonlarında, Şubat 2018’den bu yana en uzun ayı sezonu olan ve toplamda 79 milyon doları bulan art arda üç hafta çıkış görüldü. 2018’in düşüş eğilimi sırasında, arka arkaya yedi hafta çıkış yaşanmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler