Diğer

  Yatırım Devi Fidelity, Bitcoin ve Ethereum Tahminlerini Detaylandırarak Açıkladı!

  • Fidelity Digital Assets, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için kapsamlı bir kısa vadeli ve uzun vadeli görünüm raporu yayınladı.
  • Fidelity Digital Assets, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) fiyatlarını ve yatırımcı duyarlılığını etkileyen temel piyasa metriklerini 22 sayfalık bir raporda detaylandırıyor.
  • 2028’e kadar olan orta vadeli görünüm için Fidelity, NUPL oranı, MVRV Z-Score, adreslerin kârda olduğu yüzde (negatif) ve Pi döngüsü üst göstergesi (nötr) analiz etmiştir.

  ETF ihraççısı ve yatırım devi Fidelity’nin Fidelity Digital Assets kuruluşu, Bitcoin ve Ethereum fiyatları için tahminler yayınladı.

  Fidelity, Bitcoin ve Ethereum için Tahmin Hazırladı

  bitcoin-ethereum

  Fidelity Digital Assets, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için kapsamlı bir kısa vadeli ve uzun vadeli görünüm raporu yayınladı, bu da yatırımcılara Fidelity Wise Origin Bitcoin ETF (FBTC) fonlarına daha fazla güvenmeleri için ek bir neden sağlıyor. FBTC spot Bitcoin ETF’lerine olan son girişler, görünüm raporunun etkisini açıkça göstermektedir. FBTC, 7 Şubat’ta 130 milyon dolarlık bir giriş gördü ve 10 spot Bitcoin ETF’sinden toplamda 145 milyon dolarlık bir giriş kaydetti.

  Fidelity Digital Assets, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) fiyatlarını ve yatırımcı duyarlılığını etkileyen temel piyasa metriklerini 22 sayfalık bir raporda detaylandırıyor. En üst kripto paraların 2023’ün dördüncü çeyreğine kadar olan performansı, on-chain metrikler ve diğer sinyal göstergeleriyle Bitcoin’in 2024, sonraki beş yıl ve beş yıldan sonraki tahminleri ‘pozitif’ olarak kalmaktadır. Ancak Ethereum’un orta vadeli görünümü ‘nötr’ken, kısa vadeli görünümü ‘pozitif’tir.

  Kısa vadeli Bitcoin tahmininde Fidelity, 200 günlük hareketli ortalama, golden cross ve death cross, ve mevcut fiyatın gerçekleşmiş fiyattan büyük olması gibi faktörleri kullanmıştır. Ayrıca, Fidelity’nin 2024 için yükseliş piyasa tahmini, 3 ana faktöre bağlıdır: faiz oranları, Bitcoin halving ve spot Bitcoin ETF’nin başarısı.

  2028’e kadar olan orta vadeli görünüm için NUPL oranı (nötr), MVRV Z-Score, Rezerv riski, Stock-to-flow, Puell Çarpanı, Hodler net pozisyon değişikliği, Kârda olan adresler (negatif) ve Bitcoin ölçüsü (nötr) analiz edilmiştir. Bitcoin fiyatı için çoğu metrik pozitiftir.

  Uzun vadeli (5 yıl ve üzeri) için, 200 haftalık üstünde fiyat, aylık adres metrikleri, yeni adres momentumu, Likiditeye karşı likit olmayan arz, bakiye 0.1 BTC’den fazla olan durumların hepsi pozitif görünüm için karşılanmıştır.

  Ethereum Tahmin Sinyalleri

  Kısa vadeli ETH fiyat tahmininde benzer şekilde 200 günlük hareketli ortalama, golden cross ve death cross, ve mevcut fiyatın gerçekleşmiş fiyattan büyük olması kullanılmıştır. 2028’e kadar olan orta vadeli görünüm için Fidelity, NUPL oranı, MVRV Z-Score, adreslerin kârda olduğu yüzde (negatif) ve Pi döngüsü üst göstergesi (nötr) analiz etmiştir. Aylık adres metrikleri, yeni adres momentumu, $1K üzeri adresler (nötr), Stake sayıları (nötr), Net ihraç ve yakma oranı, uzun vadeli ETH fiyat tahminini analiz edilen metriklerdir.

  BTC ve ETH Fiyat Hareketi

  Fidelity, Bitcoin’in halving sonrası fiyat artışının mutlak yüzdelikler açısından istikrarlı bir şekilde düştüğünü belirtti. Büyüyen bir Bitcoin piyasa değeri, sık yapılan işlemler ve azalan BTC arzı, halving rallisini azaltan bazı temel faktörler arasındadır.

  BTC fiyatı son 24 saatte neredeyse %5 arttı ve şu anda 44.800 dolar seviyesinden işlem görüyor. 24 saatlik düşük ve yüksek değerler sırasıyla 42.845 ve 44.854 dolar olarak belirlenmiştir. Ayrıca, işlem hacmi son 24 saatte %40 artarak tüccarlar arasındaki ilginin arttığını göstermektedir.

  10x Research CEO’su ve analisti Markus Thielen, dalganın 5 başladığını ve bu çeyreğin sonunda Bitcoin’in 50.000 seviyesini geri almasını öngördü. Bu arada, ETH fiyatı da son 24 saatte %3 arttı ve şu anda 2424 dolar seviyesinden işlem görüyor. 24 saatlik düşük ve yüksek değerler sırasıyla 2.353 ve 2.442 dolar olarak belirlenmiştir. Ethereum, Dencun güncellemesine ve spot Ethereum ETF heyecanına yanıt olarak yükseldi.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Mike Novogratz ve Cathie Wood, Bitcoin için Görüşlerini Açıkladı

  Galaxy Digital'in kurucusu Mike Novogratz ve ARK Invest'in kurucusu Cathie Wood, Bitcoin piyasası için beklentilerini ve görüşlerini açıkladı.

  Bitcoin Fiyatındaki Güçlü Artışa Rağmen, Analistler Önemli Bir Uyarıda Bulunuyor

  The Market Ear analistlerine göre, Bitcoin'de bu seviyelerde işlem almak risk içerebilir; Analistlerin yorumları ve RSI verileri!

  Hong Kong’da 20’den Fazla Şirket Kripto Ekosistemini Güçlendirmek için Harekete Geçti!

  Asya'da kripto ekosisteminde önemli adımlar atan Hong Kong'da daha fazla kripto şirketi lisans almak için başvurularını sunuyor.

  BlackRock’un Spot Bitcoin ETF’si 600 Milyon Dolarlık Giriş Kaydetti!

  Dünyanın en büyük varlık yöneticisi BlackRock, spot Bitcoin ETF'sinde daha fazla giriş kaydederek ETF piyasasında öne çıkıyor.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Mike Novogratz ve Cathie Wood, Bitcoin için Görüşlerini Açıkladı

  Galaxy Digital'in kurucusu Mike Novogratz ve ARK Invest'in kurucusu Cathie Wood, Bitcoin piyasası için beklentilerini ve görüşlerini açıkladı.

  Bitcoin Fiyatındaki Güçlü Artışa Rağmen, Analistler Önemli Bir Uyarıda Bulunuyor

  The Market Ear analistlerine göre, Bitcoin'de bu seviyelerde işlem almak risk içerebilir; Analistlerin yorumları ve RSI verileri!

  Hong Kong’da 20’den Fazla Şirket Kripto Ekosistemini Güçlendirmek için Harekete Geçti!

  Asya'da kripto ekosisteminde önemli adımlar atan Hong Kong'da daha fazla kripto şirketi lisans almak için başvurularını sunuyor.