Diğer
  Ana SayfaHaberYaşanan Gelişmeler Euro’yu Dolar'a karşı zayıflattı!

  Yaşanan Gelişmeler Euro’yu Dolar’a karşı zayıflattı!

  -

  Gelişmeler Euro’yu zayıflattı!

  Bu sabah Euro/Dolar paritesinde 1.18 seviyesinde seyirler mevcut. Euro Bölgesinde enflasyonun beklentiyi karşılayamaması Euro’daki zayıflamayı başlatan etkenlerden biri olmuştu. Bununla birlikte ABD’den büyümeyi destekleyen verilerin beklentilerin üzerinde bir güçte gelmesi paritedeki aşağı yönlü baskıyı artırmaya zemin hazırladı. Ayrıca ECB Başkanı’nın Euro’nun seyrinin para politikası kararlarında etkili olabileceğine yönelik açıklamalar baskıyı hızlandırdı. Gelinen noktada 22 günlük ortalamanın altında bir eğilim var. Tüm bunlarla birlikte paritede hızlı güçlenmenin ardından düzeltmenin geldiğini de düşünüyoruz. Paritede yükseliş eğilimi henüz sonlanmış değil. Ancak daha geri çekilme için aşağıda payın olduğunu belirtelim. Bugün Euro Bölgesine ve ABD’ye ait Ağustos ayı final hizmet PMI verileri takip edilecek. Hizmet sektöründeki genişlemenin sürmesi büyümeye pozitif katkı sağlayabileceği etkisiyle paritede etkili olabilir.

  Teknik Analiz: 22 günlük ortalama olan 1.1840 altında seyirler var. Yakın destek olarak 1.1760 seviyesini izliyoruz. Bu seviyeden yukarı yönlü tepkiler gelebilir. Paritenin tekrara 1.1840 üzerinde yükselmesi halinde alımların hız kazanması beklenebilir.

  Destekler: 1.1760 / 1.1710 / 1.1680
  Dirençler: 1.1840 / 1.1900 / 1.1952

  Kaynak: İntegral Yatırım Forex ve VİOP Bülteni

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyatında Düşüş Devam Edecek mi? Kritik Destek ve Direnç Seviyeleri

  Ethereum fiyatı, 1.900 dolar direncinden aşağı yönlü hareket ediyor. ETH, 1.800 dolar desteğinin net bir şekilde altına düşerse ciddi bir düşüş yaşayabilir.

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler