Ana SayfaHaberYapay Zekadan Polygon (MATIC) için Şaşırtan Fiyat Tahmini!

Yapay Zekadan Polygon (MATIC) için Şaşırtan Fiyat Tahmini!

-

Kripto para piyasasının en çok takip edilen projelerinden biri olan Polygon, ortaklıkları ve ağ gelişimi ile büyümeye devam ediyor. Bu bağlamda yatırımcılar, MATIC coin fiyatının nereye gideceğini merak ediyor, yapay zekanın MATIC fiyat tahminini inceledik. İşte detaylar…

31 Aralık 2023 Polygon (MATIC) Fiyat Tahmini!

Polygon MATIC

Piyasa değerine göe en büyük 8. kripto para birimi olan MATIC, son günlerdeki düşüşten etkilenerek düşüş trendine katıldı. Yapay zeka algoritmasından alınan verilere göre, MATIC fiyatı yıl sonuna kadar düşüş yoluna devam edebileceğini öngörülüyor.

Polygon MATIC
MATIC Fiyat Tahmini

Yapay zekadan alınan verilere göre, 2023 yılının sonunda MATIC coin fiyatı 0,46 dolar seviyesinde işlem görecek. Şu anda MATIC 1,14 dolar seviyesinde. Yapay zeka tahmininin doğru olması halinde MATIC, yıl sonuna kadar yaklaşık yüzde 60’lık bir düşüş gerçekleştirecek.

Ancak buna rağmen, yapay zekaya göre 2024 yılının başlarında MATIC fiyatında sert bir yükseliş görülecek ve fiyat 5,30 dolara ulaşacak. Yani yapay zekaya göre, 2024 yılındaki sert artışla MATIC fiyatı şu anki fiyattan %360 yükselmiş olacak.

Polygon Ağının Geleceği

Polygon MATIC

Instagram, Starbucks, Prada, Stripe, Reddit, Adobe, Adidas, Ulusal Futbol Ligleri (NFL) ve Walt Disney Company gibi büyük uluslararası markaların Polygon ile ortaklık kurmasıyla birlikte MATIC ekosistemi hızla büyüyor.

Polygon, Ethereum ağındaki işlem hacmini artırmayı ve ücretleri düşürmeyi amaçlayan, Ethereum için bir Katman 2 ölçeklendirme çözümüdür. Merkezi olmayan finans (DeFi) alanında şimdiden önemli bir çekiş kazandığı ve çeşitli dApp’ler ve protokoller tarafından kullanıldığı için Polygon Network’ün geleceği umut verici görünüyor.

İşte Polygon Network’ün geleceğini şekillendirebilecek bazı potansiyel gelişmeler:

  • Benimseme: Polygon’u benimseyen uygulamalar ve protokoller ne kadar fazlaysa, ağ kullanıcılar ve kullanım açısından o kadar büyüyecektir. Polygon; Aave, Curve ve SushiSwap gibi birçok yüksek profilli projeye dahil oldu ve bu trendin devam etmesi muhtemel.
  • Birlikte Çalışabilirlik: Polygon; Ethereum, BNB Smart Chain ve Polkadot dahil olmak üzere çeşitli Katman 1 ve Katman 2 ağlarıyla ortaklıklar kurmuştur. Bu ekosisteme daha fazla ağ katıldıkça, Polygon ağı geliştiriciler ve kullanıcılar için daha da çekici hale gelecektir.
  • Ekosistem geliştirme: Polygon, ağ üzerinde inovasyonu ve gelişmeyi teşvik eden projeleri, hackathon’ları ve diğer girişimleri finanse ederek ekosistemini geliştirmeye büyük yatırım yapıyor. Bu muhtemelen Polygon’un benzersiz yeteneklerini kullanan yeni ve yenilikçi dApp’lerin oluşturulmasına yol açacaktır.
  • Yükseltmeler: Polygon; performansı, ölçeklenebilirliği ve güvenliği artırmak için teknolojisini sürekli olarak geliştirmekte ve yükseltmektedir. Bu yükseltmeler, Polygon’un hızla değişen blockchain ortamında rekabetçi ve ilgili kalmasını sağlayacaktır.
CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin Likidasyonları, Traderların Dip Öncesinde 30.000 Dolara Vuracağı Umuduyla Kayboluyor

Bitcoin piyasa volatilitesi, yandan ticaretin boğa BTC fiyat tahminlerini yakın vadeli olarak soğutmasıyla sönüyor.

Federal Reserve, Custodia Bank’ı Kınayarak, Kripto Endüstrisini ve Kendisini Tehlikeye Attığını Söylüyor.

Federal Rezerv, Custodia Bank'ın Federal Rezerv Sistemi üyesi olma başvurusunu reddetme nedenlerini detaylandırdı.

Nasdaq, Q2’nin sonuna kadar kripto saklama hizmeti başlatmayı planlıyor.

New York'taki Nasdaq Borsası, Bloomberg'in 24 Mart'ta bildirdiğine göre ikinci çeyreğin sonuna kadar kripto saklama hizmeti sunmayı planlıyor.

Eski Coinbase CTO’su, ABD Dolarının Başarısız Olabileceğini Söyleyip Bitcoin’i Övüyor

Coinbase eski CTO'su Balaji Srinivasan, ABD Doları'nın (USD) çökemeyecek kadar büyük olmadığını ve Bitcoin'in (BTC) küresel rezerv para birimi olarak yerini almasını bekliyor.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler