XRP’den sonra Chainlink, SEC’in bir sonraki hedefi olacak mı?

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Chainlink’in 2020’nin 2. yarısındaki performansı ancak çalkantılı olarak tanımlanabilir. Varlık 20 $ ‘lık yeni bir rekor kaydederken, Sonraki 30 günde %60 düştü. Fiyat yeniden yükselmeye başladı ve Ekim ile Kasım arasında %105’lik bir artış, yeni yükseliş beklentilerini yeniden açtı. Ne yazık ki, Bitcoin ile güçlü korelasyonundan dolayı Aralık ayında yeni zirvelere ulaşamadı.

Zincir bağlantı

Trading View’de LINK / USD

Bununla birlikte, Diğer büyük Altcoinlerin aksine, Oldukça yükseliş bölgesinde kaldığı için varlık için tamamen kaybolmayabilir.

LINK, DeFi tarafından zincirlendi mi?

DeFi evreninin en önemli varlıklarından biri olsa da, Chainlink’in son zamanlardaki fiyat artışı eksikliği, DeFi’nin durgunluğuna kadar izlenebilir. Bitcoin, son birkaç hafta boyunca tüm piyasa ilgisini çekti ve DeFi ilgisinin düşmesi bekleniyor.

Bununla birlikte, geliştirme açısından bakıldığında, Chainlink, Endüstri Çapında Oracle Standartlarını yayınlamak için Dünya Ekonomik Forumu ile yakın zamanda bir ortaklığa girdiği için aktif olmaya devam ediyor.

On-Chain metrikleri, Chainlink tarafında kalır

Kaynak: Santiment

Borsalarda oturan LINK miktarı, 6 hafta içindeki en büyük çıkışını kaydettikten sonra şu anda %6,67’ye düştü. Bu aynı zamanda, Mayıs 2017’deki ICO’sundan bu yana borsalarda oturan en düşük miktar. Böyle bir eğilim, LINK tokenlerinin borsadan çıkarılması, sahiplerinin tahsislerini satmak istemediği anlamına gelen son derece yükseliş işaretidir.

Ek olarak, Aktif adreslerin sayısı da son 24 saat içinde bir değişiklik kaydetti.

 

Kaynak: Glassnode

Verilere göre, LINK adreslerinin sayısı geçtiğimiz gün önemli ölçüde arttı ve bu da pazarının işlemler açısından aktif kaldığını gösteriyor. Genel olarak, Chainlink’in mevcut pazarında kırmızı bayraklar belirgin değildi, Ancak belirli bir varlık yönetimi firması şu anda farklı bir görüşe sahip.

XRP’nin kaderi henüz kararsız ve Chainlink’in aynı ateşle yüzleşmesinin gerekip gerekmediğini sadece zaman gösterecek.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$29,849.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram