XRP Yükseliş Trendi Binance Etkisi İle mi Yoksa İnsider Trading’le Mi Alakalı?

maxresdefault
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
XRP Yükseliş
XRP Yükseliş

Geçtiğimiz günlerde Binance Future borsasında listelenmesinden sonra yüzde 15 oranında artan XRP’de yapay bir artış mı var? XRP Yükseliş Trendi Binance Etkisi İle mi Yoksa İnsider Trading’le Mi Alakalı?

Ripple’ın (XRP) Binance Futures’ta listelenmesinin hemen akabinde XRP fiyatının yükselişe geçmesi içeriden bilgi alındığı dedikodularını da beraberinde getirdi. Nitekim Litecoin de Binance Futures’ta yer bulmasına rağmen LTC fiyatlarında herhangi bir artış yaşanmaması da söz konusu soru işaretlerinin giderek tırmanmasına yol açtı ve Binance CEO’su Changpeng Zhao konuyla ilgili açıklama yapma gereği duydu ve “insider trading*” iddialarını reddetti.

Öte yandan birkaç saat önce Binace Futures’ta listenen EOS da tıpkı LTC gibi fiyat olarak çok olumlu etkilenmedi.

CZ’ye Göre Bu İnsider Trading Değil, Sadece FUD! XRP Yükseliş Ve Binance

Ünlü CEO’ya göre sözleşmeler herkesin bilgisine açık şekilde API’ya eklendi ve bu durumun insider trading ile alakası yok.

https://twitter.com/cz_binance/status/1214756183308791809

CZ insider trading haberlerini yalanlayadursun listelenme haberinden hemen 1 saat sonra XRP fiyatları ani bir yükselişe geçti ancak söz konusu yükseliş kısa sürdü. Zhao’ya göre bu ani yükselişin sebebi, XRP’nin yüksek likidite ile birkaç farklı borsada işlem görmekte olan ilk 10 dijital para biriminden biri olması. Bu yüzden de bu yükselişi doğal karşılamak gerek.

XRP Satın Al

Türkiye’de, Türk Lirası ile Ripple satın almak zannedildiğinin aksine çok kolay ve hızlı bir işlemdir. Herhangi teknik bir bilgiye ihtiyaç duyulmadan Ripple satın alabilirsiniz. Herhangi bir Türk veya uluslararası bir borsa aracılığı ile Ripple’ı varlıklarınız arasına katabilirsiniz.

Ripple’da Yenilikler

En büyük kripto para birimi borsalarından biri olan Bitstamp kullanıcıları, artık Ripple sayesinde hesaplarını anında ABD doları ile finanse edebiliyor. Avustralya merkezli FlashFX yeni Talep Üzerine Likidite (ODL) koridoru açtıktan sonra mümkün oldu. Daha önce bildirdiği gibi, Ripple Kasım ayında 300 müşteriyi aştı ve bu 2019 yılına kadar şirketin en güçlü yılı oldu. Şu an itibariyle, iki düzine şirket Ripple’ın sınır ötesi ödemeler için ODL çözümüne güveniyor. Müşterileri arasında FlashFX, goLance, Viamericas ve büyük para transfer şirketi MoneyGram bulunuyor.  FlashFX’in CEO’su Nicolas Steiger, konuya yönelik şu açıklamada bulundu:

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir; ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!