arama

XRP Ürünü 2020’de Yeni Bir Rekor Kırdı!

XRP Yorum 20 şubat 2020

XRP Ürünü – XRP/AUD tabanlı Avustralya ödeme koridorunda yeni hacim rekoru kırıldı!

Ripple, XRP‘ye yönelik toplu satış politikası nedeniyle yatırımcılar tarafından sık sık topa tutulsa da, son aylarda piyasaya sürülen bir ürün her yeni ayda yeni bir rekor kırıyor.

Xrp Ürünü
XRP Ürünü

Ripple’ın Ödeme Koridorları Rekor Kırıyor. XRP Ürünü Yeni Bir Rekor Kırdı!

Ripple’ın ODL ürünü ve MoneyGram ortaklığı ile açılan ödeme koridorlarının XRP ticari hacmi devamlı olarak artıyor. MoneyGram şu an için XRP kullanarak Filipinler, Meksika ve Avustralya içerisinde ödeme koridorları açtı ve XRP/AUD işlem çifti tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

8 Şubat tarihinde Avustralya ödeme koridorunun daha önceki 4.271.894 milyon doların üzerine çıkarak, 4.503.110 milyon dolara ulaştığı görüldü. Günün henüz bitmediği ve %30 civarında tamamlandığı da göz önünde bulundurulursa, XRP kesinlikle bu koridorda uzun süre kırılamayacak bir rekora imza atabilir. İlgili hacim grafikleri en alttaki tweet’ten de görülebilir.

Aslında XRP/MXN işlem çiftine dayanan Meksika koridoru açılan bu tip ilk ödeme hattı konumunda ve bu sebeple buranın hacmi de daha yüksek. XRP/MXN işlem çifti aynı gün içerisinde 16 milyon doların üzerine çıktı ve 17 milyon dolara iğne attı. Söz konusu ödeme koridorlarındaki XRP hacminin artması kesinlikle XRP fiyatını uzun vadede etkileyebilecek bir etkiye sahip.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir; ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

Avatar for Enes Başoğlu
Enes Başoğlu Düzenleyici
Yazarımız CoinOtag ekibinin müdavimlerinden, emektarlarından birisidir. Kendisiyle iletişime geçmek için [email protected] kanalını kullanabilir ya da yorum atabilirsiniz.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap