XRP, Stellar, Zcash Fiyat Analizi: 24Eylül

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

XRP, sağlam olmayan bir destek seviyesinin üzerinde işlem gördüğü için fiyatta düşüşe hazır görünüyordu. Chris Larsen’in cüzdanından 500 milyon XRP taşıması haberi de karışıklığa neden oldu, ancak CEO hemen yanıt verdi. Stellar’ın pazarına ayılar hakim oldu. Zcash de yakın vadede düşüş eğilimi gösterdi.

XRP

XRP, Stellar, Zcash Fiyat Analizi: 23 Eylül

Kaynak: TradingView’de XRP / USD

Grafiklerde XRP’nin kasvetli bir görünümü vardı. RSI aşırı satım bölgesine girdi ve 23,8’lik bir düşük gösterdi, ancak bu fiyatın arkasında bile yalnızca% 2’lik bir sıçrama yapabildi. RSI 34’e tırmandı, ancak basın zamanında bir kez daha düşüyordu.

Boğaların zayıflığı, XRP’nin bir sonraki destek seviyesi olan 0,2 $ ‘a düşmesine neden olmak için ayıları serbest bırakacak. Daha uzun zaman çerçevesi analizi de bu hipotezi destekler. Zaman dilimlerinde bu tür bir izdiham, fiyat hareketinin olasılığını artırır.

Yaklaşık 500 milyon XRP Chris Larsen tarafından “bilinmeyen bir cüzdan” a taşındı.

Stellar Lumens [XLM]

XRP, Stellar, Zcash Fiyat Analizi: 23 Eylül

Kaynak: TradingView’de XLM / USD

Stellar Lumens, 0,075 dolarlık destek seviyesini tutamadı. Basın anında 0,07 dolardan işlem gören Chaikin Para Akışı, piyasadan sermaye aktığını da gösterdi.

Bu, bir satış baskısı dalgasına işaret etti ve fiyatın 0,07 dolarlık desteği geçerek 0,063 dolarlık bölgedeki bir sonraki destek seviyesine düşmesi muhtemeldi. Yakın zamanda yapılan analizler ayrıca XLM’nin yakın destek bölgesinin altına kayma olasılığını da gösterdi.

Zcash [ZEC]

XRP, Stellar, Zcash Fiyat Analizi: 23 Eylül

Kaynak: TradingView’de ZEC / USDT

Zcash, diğer birçok büyük altcoin gibi, zararlarını yayınlamaya devam etti. Destek seviyelerini 56 dolar ve 53 dolar olarak kaybetti ve ayrıca 53 doları direnç olarak yeniden test etti.

Bu yeniden test, ZEC’in bir kez daha aşağıya inme olasılığının yüksek olduğunu gösterdi.

Ancak OBV, Eylül ayı başındaki yükseliş trendindeki alım hacminin, geçen bir buçuk haftanın düşüş trendinde satış hacminden daha ağır bastığını gösterdi. Bu, fiyat OBV ile aynı fikirde olmadığından, önümüzdeki günlerde Zcash’in yükselme olasılığına işaret ediyor olabilir.

Bu kırılma, OBV turuncu çizginin üst tarafına çıktığında meydana gelebilir.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster