XRP Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Dirençler!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

XRP piyasası, ABD Menkul Kıymetleri ile ilgili haberlerin ardından madeni paranın fiyatının düştüğünü gördü ve borsa [SEC] aleyhine dava açmak Ripple ve yöneticilerine, kayıtsız, devam eden bir dijital varlık teklifi yoluyla devam eden süreç cezası 1,3 milyar doları aştı. Bunun XRP piyasası üzerinde büyük bir etkisi oldu ve kriptonun değeri bir kez daha eski kısıtlı aralığa geri döndü.

XRP, yazı yazılırken 0,2200 dolardan işlem görüyordu ve desteğe 0,1697 dolara yaklaşıyordu.

XRP bir günlük grafik

Kaynak: TradingView’de XRP / USD

Yukarıdaki grafik, XRP’nin son birkaç gün içinde sahip olduğu büyük düşüşe dikkat çekti. kripto para, yıllık zirve 0.6534 dolardan sonra 0.4535 doların üzerinde değerlendi. Bununla birlikte, dava ve XRP’nin menkul kıymet ilan edilmesiyle ilgili haberler yayıldıkça, kripto para büyük ölçüde düştü ve birkaç destek düzeyini ihlal etti.

Piyasadaki bu panik satış o zamandan beri devam etti ve bu düşüşün tersine döneceğine dair bir işaret yok.

Muhakeme

Genel piyasa görünümü aşağı yönlü olsa da, madalyonun gelecekteki hareketi ileriye dönük tam olarak belirlenemiyor. Göreceli Güç Endeksi, XRP piyasasındaki muazzam satış baskısını ifade ederek aşırı satım bölgesine girdi.

Bununla birlikte, Müthiş Osilatör, AO sıfır çizgisinin altına düşerken satıcıların ivmesinin arttığını da kaydetti. Kırmızı çubukların uzunluğu, artan satıcıların faaliyetini işaret ediyor.

Sonuç

Dijital varlık zaten 0.1697 $ ‘ı desteklemeye yakın olduğundan, kısa bir pozisyon tüccarlara pek çok fayda sağlamayacaktır. Ancak, tüccarların uzun vadeli yatırımı için XRP’ye dair henüz bir işaret yok.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$30,114.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram