Ana SayfaHaberXRP Fiyat Analizi | 1 Haziran

XRP Fiyat Analizi | 1 Haziran

-

SEC’in davasında, mahkeme SEC’in şirketin yasal belgelerine erişim talebini reddetmesi üzerine Ripple’ın rahatlama dönemine girileceği düşünülüyor. Bu olaylar, XRP’nin spot piyasadaki değerinde olumlu yönde bir değişiklik göstermektedir. Grafiğe göre, XRP’nin düşen değeri 0,7904 dolardan bir destek aldı ve fiyat ölçeğinde daha da yükseldi. Yazma sırasında, XRP çok önemli bir fiyat seviyesi olan 1 dolardan işlem görüyordu.

XRP günlük grafik

Son iki günde yaklaşık %30’luk bir artışa tanık olduktan sonra, alçalan kanalın düşüş eğilimi azalmıştı. Satışlar devam ederken değer kanal içinde% 39 düşmüştü, ancak mevcut artış fiyatı yükseltti. Bununla birlikte, fiyat henüz azalan kanalın dışına çıkmadı ve gelecekteki fiyat hareketi, fiyatın bu kanalı geçip geçemeyeceğine bağlı olacaktır.

Fiyat 1 dolardan işlem gördüğü için XRP, direnci 1,06 dolarda test etmek için mevcut düşen kanalın dışına çıkması için destek görmesi gerekecektir. Ancak, bu destek bir trend değişikliği ile çakışabilir.

Spot piyasasındaki değeri yüksek kalmaya devam ederken, sinyal çizgisi ve 50 hareketli ortalama mumu çubukların üzerinde seyrediyordu. Bu, fiyatın zaten düşüş eğiliminde olduğunu gösterdiğinden düşüş işaretiydi. Görünür Aralık göstergesinde ise cari dönemde maksimum ticaretin 1.35 $ seviyesinde gerçekleştiğini belirtmesine rağmen, mevcut fiyat seviyesi tüccarlardan daha fazla destek alıyordu.

Ancak yönlü hareketlerinin Endeksi, 19 Mayıs’ta gözlemlenen düşüş nedeniyle -DI’nin +DI’yi geçtiğini kaydetti. Bu da piyasada yukarı yönlü baskının daha yaygın olduğunu gösteriyor. Ancak, baskı sırasında -DI, ​​+DI altında başka bir kesişmeye işaret ediyordu ve bu, XRP piyasasında aşağı yönlü baskının gelişebileceğini gösterdi. Bu arada, 28’deki ADX, mevcut eğilimin sürdürmek için önemli bir güce sahip olduğunu göstermiş oldu.

Sonuç olarak:

Mevcut XRP fiyatı ani bir yükselişe tanık oldu ve bir kez daha 1 dolardan işlem görmesine neden oldu. Fiyat azalan kanalı kırmaya çalışırken, bir trend dönüşü de şekillendi. XRP fiyatı kanalı ihlal edemezse, fiyat 0,74 $ seviyesine düşüşe tanık olabilir.

Ripple (XRP) fiyatı an itibariyle$0.415425dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler