XRP Direnç Bölgesini Kıramadı! Düşüş Trendi Başlatabilir!

  • Ripple (XRP) saatlik fiyat grafiğinde 0.53$ seviyesinin altında işlem görüyor ve bu seviye direnç haline gelmiş durumda.
  • XRP’nin 0.53$ üzerinde kalması durumunda yükseliş eğilimi gözlenebilir, ancak 0.54$ seviyesini aşamazsa düşüş hareketi devam edebilir.
  • XRP’nin günlük fiyat grafiğinde 0.5474$ seviyesinin üzerinde kapanış yapamaması düşüş hareketinin devam edebileceğini gösteriyor, ikili tepe oluşumu da dikkate alınmalıdır.

Ripple’ın fiyat grafiği incelendiğinde, XRP’nin 0.53$ seviyesinin altında direnç gösterdiği ve düşüş hareketinin devam edebileceği görülmektedir.

Orta Vadeli XRP Fiyat Analizi

Günlük XRP/USD Fiyat Grafiği

Ripple’ın günlük fiyat grafiği incelendiğinde, XRP’nin önemli direnç seviyesi olan 0.5474$ seviyesinin üzerinde günlük bazda kapanış yapamadığı görülmektedir.

XRP fiyatı, 0.5474$ seviyesinin üzerinde günlük bazda kapanış gerçekleştiremediği sürece düşüş hareketini analizde belirtilen 0.48$ seviyelerine doğru devam ettirebilir.

Ayrıca, XRP’nin günlük zaman diliminde ikili tepe oluşumu gözlemlenmektedir ve bu durum XRP yatırımcıları için önemli bir gösterge niteliğindedir. XRP, belirtilen direnç seviyesini aşamazsa düşüş trendinin bu bölgeden başlayabileceği ihtimali bulunmaktadır.

En yakın destek seviyesi olarak XRP için 0.51$ seviyesi dikkate alınmalıdır. XRP, 0.51$ seviyesinin altında 12 saatlik bazda kapanışlar gerçekleştirirse düşüş trendine girdiği teknik olarak kabul edilebilir.

Kısa Vadeli XRP Fiyat Analizi

1 Saatlik XRP/USD Fiyat Grafiği

Ripple’ın saatlik fiyat grafiği incelendiğinde, XRP’nin önemli destek bölgesi olan 0.53$ seviyesinin altında işlem gördüğü görülmektedir.

XRP fiyatı, artık 0.53$ seviyesini bir direnç seviyesine dönüştürmüştür. Ripple’ın 0.53$ seviyesinin altında kalması durumunda düşüş hareketi, öncelikle 0.51$ seviyelerine kadar devam edebilir.

Ancak XRP fiyatı, saatlik bazda 0.53$ seviyesinin üzerinde kalırsa yükseliş hareketini 0.54$ seviyelerine doğru sürdürebilir.

0.54$ seviyesini aşamazsa, XRP’nin düşüş hareketini 0.49$ seviyelerine kadar genişletebilme ihtimali bulunmaktadır.

Her iki senaryoda da, XRP fiyatının 0.54$ seviyesinin üzerinde günlük bazda mum kapanışları göstermediği sürece düşüş hareketinin 0.49$ seviyelerine kadar devam edebileceği öngörülmektedir.

Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version