Ana SayfaHaberXRP Coinbase'e Geri Dönüyor mu? Bilmeniz Gerekenler Burada!

XRP Coinbase’e Geri Dönüyor mu? Bilmeniz Gerekenler Burada!

-

  • Ripple’ın SEC karşısındaki devam eden davasını kazanması durumunda, Coinbase XRP’yi tekrar listeleyebilir.
  • Balinalar, olumlu bir karar bekleyerek XRP toplamaya başladı.

ABD merkezli en büyük kripto para borsası Coinbase, XRP topluluğuna en büyük sevinçlerden birini vermeyi düşünüyor olabilir. Thinking Crypto sunucusu Tony Edward ile yapılan bir röportajda, Coinbase’in Başkanlık Hukuk Müşaviri Paul Grewal, Ripple’ın iki yıldır devam eden Ripple vs. SEC davasının kararının lehine çıkması durumunda borsanın XRP’yi tekrar listeleyebileceğini ima etti.

XRP CoinBase’ye Geri Dönecek Mi?

“Mahkemenin kararını nasıl vereceğini ve yargıçların hukuki nedenlerini çok merak ediyorum ve ne yapacağımızı anlayana kadar, listeleme kararımızı yeniden gözden geçirmemiz gerekecek.” Ancak, CLO, aynı şeyin koşullarının kararın temelinden, yargıçların hukuki nedenlerinden ve Coinbase’in kararın yürürlükte kalıp kalmayacağını değerlendirmesinden bağımsız olacağını ekledi. Coinbase, Aralık 2020’de SEC tarafından tokenin bir güven olarak nitelendirildiği iddiasıyla Ripple Labs’a dava açıldıktan hemen sonra, borsadan XRP‘nin silinmesini duyurdu.

Başta Kripto Para Topluluğu ve XRP Yatırımcıları Özet Kararı Bekliyor

Önemli olan, tartışmalı dava yakında sona eriyor ve kararın 2023’ün ilk yarısında geleceği tahmin ediliyor. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse daha önce Ripple’ın şansının güçlü olduğuna inandığını söylemişti.

Karar, daha geniş kripto para piyasası için önemli sonuçlar doğurabilir. Kripto paraların emtia veya güven olarak nitelendirilmesi hakkındaki yasalar hala çok net değil. XRP‘den sonra, U.S. düzenleyicilerin Ethereum [ETH] ikinci en büyük kripto ekosistemine odaklandıklarının erken işaretleri vardı. New York Eyaleti Savcısı Letitia James, Kucoin borsasının güven tanımına uyan tokenler dağıttığı gerekçesiyle dava açtı. Davada bahsedilen tokenlerden biri ETH idi.

Ripple (XRP) Balinaları harekete geçti

Bununla birlikte, olumlu bir karar bekleyen balinalar, XRP toplamaya başladı. Santiment’e göre, 1.000’den 1 milyon arasında coin tutan adreslerin sayısı son bir ayda önemli ölçüde artmıştı.

Source: Santiment
Kaynak: Santiment

Bir nedeni, satıcıların tokenleri indirimli olarak verdiği, karın düşük işlem hacmiyle gösterildi. 30-günlük MVRV Oranı negatif bölgede yürüdü, bu da gözlemi desteklemeye devam etti. Negatif MVRV Uzun / Kısa Farkı, kısa vadeli tutucuların daha yüksek kar elde edeceklerini gösterdi.

Source: Santiment
Kaynak: Santiment

Ayrıca, yazının yazıldığı anda, CoinMarketCap’e göre XRP 24 saatlik dönemde %4,55 yükseldi.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin Likidasyonları, Traderların Dip Öncesinde 30.000 Dolara Vuracağı Umuduyla Kayboluyor

Bitcoin piyasa volatilitesi, yandan ticaretin boğa BTC fiyat tahminlerini yakın vadeli olarak soğutmasıyla sönüyor.

Federal Reserve, Custodia Bank’ı Kınayarak, Kripto Endüstrisini ve Kendisini Tehlikeye Attığını Söylüyor.

Federal Rezerv, Custodia Bank'ın Federal Rezerv Sistemi üyesi olma başvurusunu reddetme nedenlerini detaylandırdı.

Nasdaq, Q2’nin sonuna kadar kripto saklama hizmeti başlatmayı planlıyor.

New York'taki Nasdaq Borsası, Bloomberg'in 24 Mart'ta bildirdiğine göre ikinci çeyreğin sonuna kadar kripto saklama hizmeti sunmayı planlıyor.

Eski Coinbase CTO’su, ABD Dolarının Başarısız Olabileceğini Söyleyip Bitcoin’i Övüyor

Coinbase eski CTO'su Balaji Srinivasan, ABD Doları'nın (USD) çökemeyecek kadar büyük olmadığını ve Bitcoin'in (BTC) küresel rezerv para birimi olarak yerini almasını bekliyor.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler