WOO Network (WOO) Kritik Seviyede İşlem Görüyor!

Alçalan üçgen formasyonu içerisinde işlem gören WOO için önemli destek ve direnç seviyelerini inceleyelim.
analiz-17

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

WOO Destekten Tepki Alacak mı?

WOO-05.08-01

Bu yazımda WOO analizi yapacağım. Haftalık grafikte düşen üçgen formasyonu içerisinde işlem gördüğü için destekten tepki alacağını düşünmüyorum. Ancak yukarı yönlü hareketine devam ederse ilk olarak MA20’yi kırması gerektiği fikrindeyim. Kırılım sonucunda yükseliş trendine geçebilir.

  • RSI yaklaşık olarak 36 seviyesinde bulunuyor. Aşırı satım bölgesine yakın olduğu için düşüşün kısa süreli olma ihtimalinin yüksek olduğunu söyleyebilirim. Yaklaşık 30 seviyesinin altına düştüğünde ise büyük bir yukarı yönlü tepki gelebilir.
  • MACD göstergesinde yaşanan kesişim sonucunda düşüşün devam ettiğini görüyoruz. Şu anda bulunduğu negatif bölgede tekrar kesişim gerçekleştirirse yukarı yönlü hareketin gerçekleşmesinin mümkün olacağını düşünmekteyim.

Destek ve Direnç Noktaları

Destek Seviyeleri 0,28 0,09 0,01
Direnç Seviyeleri 0,69 0,93 1,78

Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri

WOO-05.08-02

Şu anda 0,3 dolardaki desteğinden tepki aldığını görüyoruz. Yükseliş devam ederse 0,39 dolara kadar önünde geniş bir alan bulunduğu için konsolide olabilir.

Direncini kırdıktan sonra da 0,45 dolardaki direncini test edeceğini düşünüyorum. Bu seviyeyi aştıktan sonra 0,53 dolardaki direncini test etmek isteyecektir. Boğalar alım baskısı oluşturursa 0,63 dolar ve 0,69 dolar seviyelerindeki dirençlerini kolay şekilde aşma ihtimalinin yüksek olduğu kanaatindeyim.

Ancak bu altcoine ayılar hakim olursa 0,23 dolardaki desteğine düşme ihtimali var. Ardından 0,046 dolar seviyesinde bulunan desteğine kadar düşüş yaşaması mümkün görünmekte.

Destek ve Direnç Noktaları

Destek Seviyeleri 0,3 0,23 0,046
Direnç Seviyeleri 0,39 0,45 0,53
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster