Diğer
  Ana SayfaHaberWOO Fiyat Analizi! Yükseliş Trendini Tekrar Başlatacak Mı?

  WOO Fiyat Analizi! Yükseliş Trendini Tekrar Başlatacak Mı?

  -

  • WOO coin bugün %10’dan fazla yükseliş yaşadı.
  • WOO fiyatı 0.30$ seviyelerine yükselecek mi?
  • WOO 0.24$ seviyesini kırarsa ilk hedefi neresi?

  WOO coin yatırımcılarının takip etmesi gereken seviyeler? Woo fiyatı 0.30$ seviyelerine tekrar yükselebilir mi? WOO Fiyat Analizi!

  WOO Orta Vadeli Fiyat Analizi

  Günlük WOO Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Günlük WOO Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  WOO Fiyat Grafiğini incelediğimizde, önemli destek bölgesi olan 0.2175$ seviyesinden güçlü alımlar ile birlikte 0.25$ seviyesine yükseliş hareketi gerçekleştirmiş.

  WOO coin fiyatı yazı sırasında 0.24$ seviyelerinde hareket ediyor ve bugün %9’dan fazla yükseliş yaşadı.

  WOO fiyatı analizde belirtilen destek bölgesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapması halinde, yükseliş hareketini 0.2660$ seviyelerine kadar gerçekleştirmek isteyebilir.

  WOO fiyatı direnç bölgesi olan 0.266$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yaparsa yükseliş hareketini bir sonraki direnç bölgesi olan 0.30$ seviyelerine kadar yapabilir.

  Analizde belirtilen destek bölgesi olan 0.2175$ seviyesinin altında günlük mum kapatırsa düşüş hareketini 0.20$ seviyelerine kadar gerçekleştirmek isteyebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler