Pazartesi, Ocak 25, 2021

Binance, WazirX ‘i Satın Alıp, Hindistan Marketine Adım Attı!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance, piyasa ağını arttırmak için yaptığı satın alımlarla ön plana çıkıyor. Daha önce Jex’i satın alan Binance, şimdi de Hindistan odaklı WazirX ‘i satın aldı.

WazirX Binance

CZ Onayladı!

Binance, WazirX’i Satın Alarak Hitap Ettiği Piyasayı Güncellendi!

WazirX CEO’su Niscal Shetty konuyla alakalı yaptığı açıklamada satın alımı onayladığını duyururken, bunun Hindistan içerisindeki kripto para yatırımcıları için büyük bir müjde olduğunu da aktardı. Ülkede kripto para platformlarına bankalar tarafından hizmet verilmesi regülatörler tarafından izin verilmemiş olsa da, Hint topluluğu oldukça büyük bir kripto para ilgililerine sahip.

Mumbai merkezli kripto para borsası olan WazirX’in ne kadar bedelle satın alındığı bilinmiyor. Dedikodular 5-10 Milyon Dolar arası olduğu yönünde. WazirX aynı zamanda Hindistan içerisinde uluslararası bir borsa tarafından satın alınan ilk platform oldu ve TRY destekliyor. Binance’in son aylarda daha fazla itibari örneğin Türk Lirası gibi para kapısı açmak için çalıştığı bilinmekte ve bu hamlenin de son çalışma ile ilgili olduğu düşünülüyor.

coinotag.com/wrx üzerinden, WazirX’in kripto parasından ücretsiz 200 adet WRX kazanabilirsiniz.

Binance WazirX ile Hindistan Pazarına, Papara ile de Türk Pazarına Girdi!

Binance, Papara ile Anlaştı! Türk Lirası ile Altcoin Piyasası Başlıyor — haber.coinotag.com
Binance CEO’su CZ, Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresinin açılış konuşması sırasında Türk Lirası (TRY) ile kripto para alımının kolaylaştırılması ve Türkiye Cumhuriyeti’ne yönelik gelişim planları hakkında bilgi paylaştı. Binance, Papara ile Anlaştı! Türk Lirası ile Altcoin Piyasası BaşlıyorBinance Papara ile Türk Pazarına Giriyor — haber.coinotag.com Binance CEO’su CZ, Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresinin açılış konuşması sırasında Türk Lirası (TRY) ile kripto para alımının kolaylaştırılması ve Türkiye Cumhuriyeti’ne yönelik gelişim planları hakkında bilgi paylaştı. 

Binance WazirX ile Hindistan’da, Papara ile de Türk Lirası Sezonu Başlıyor!

Lider küresel kripto para borsası Binance bugün global ve Türk kullanıcılarını, Kripto Alım ve Satım platformundan yerel para birimiyle doğrudan kripto para satın alınmasına imkan tanıyan TRY geçiş kanalının ön açılışıyla karşılıyor.

Türk Lirası ile Dünyanın En Büyük Altcoin Borsası Deneyimi

Binance, Türkiye merkezli Papara ile ortak çalışacak. Papara, kullanıcıların 16 farklı Türk bankasından havale yaparak TRY ile BNBBTCETHXRP ve BUSD satın almasına olanak tanıyan yasal düzenlemeye tabi ve güvenli bir ödeme servis sağlayıcısı.

Binance yaptığı bu iş birliğiyle birlikte dünyanın en büyük altcoin borsasına, Türk Lirası imzası da bırakacak.

Binance CEO’su Cz (Changpeng Zhao) “Türkiye, kriptoya karşı hızla artan bir ilginin ve en yüksek taleplerden birinin görüldüğü çok hareketli bir ülke.Türkiye geçtiğimiz yılda ülkenin ekonomik belirsizliklerle karşı karşıya kalmasının ardından hızla kripto paraları benimsedi. Bu da küresel ekonomik piyasalarla korelasyon gösteriyor fakat Türkiye’deki oran komşusu olduğu Avrupa ülkelerinin iki katı”.

WRX Satın Almak için

Henüz borsada WRX Token işleme açılmadı ancak açıldığı zaman satın alabilirsiniz. WRX satın al işlemi için borsayı beklemeniz gerekir.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.00
  THYAO.IS₺12.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.39