Diğer
  Ana SayfaHaberWaves Coin Yorum Analizi! Düşüş Devam Edebilir!

  Waves Coin Yorum Analizi! Düşüş Devam Edebilir!

  -

  • Waves bugün %5’den fazla düşüş yaşadı.
  • Waves coin 1.66$ seviyesine düşüş yaşayabilir mi?
  • Waves yatırımcılarının takip etmesi gereken seviyeler!

  Waves coin düşüşe devam edecek mi? Waves’in geleceği ne olacak? Waves coin fiyat tahmini! Güncel Waves Analizi!

  Orta Vadeli Waves Coin Analizi!

  Günlük Waves Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Günlük Waves Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Waves coin grafiğini incelediğimizde, önemli destek bölgesi olan 1.80$ seviyesinin altında işlem görüyor. Waves coin yazı sırasında 1.791$ seviyelerinde hareketini sürdürüyordu.

  Waves fiyatı analizde belirtilen 1.80$ seviyesinin altında günlük mum kapanışları yaparsa düşüş hareketini 1.66$ – 1.61$ aralığına kadar gerçekleştirebilir.

  Waves’in takip edilmesi gereken önemli destek aralığı 1.66$ – 1.61$ seviyeleridir. Waves coin 1.61$ seviyesinin altında günlük mum kapanışları yaparsa düşüş hareketini 1.428$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Yukarıda belirtlen Waves fiyat grafiğinde önemli fibonacci bölgeleri bulunuyor. Görsel’e tıklayarak detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

  Waves coin 1.80$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışlarına devam ederse, fiyat hedefi analizde belirtilen 1.98$ seviyesi olacaktır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler