Diğer
  Ana SayfaHaberVerilere Göre Ethereum, Bitcoin'den Daha Güçlü Gözüküyor!

  Verilere Göre Ethereum, Bitcoin’den Daha Güçlü Gözüküyor!

  -

  Verilere Göre Bitcoin, Ethereum’a Göre Düşük Kaldı!

  Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH), Kasım ayında önemli kayıplar yaşadı ve BTC sırasıyla 21 Kasım’da 15.480 Dolar’a ve 23 Kasım’da ETH 1.074 Dolar seviyesine düştü.

  Bitcoin’in fiyatı, bu yılın en düşük seviyesine ulaştı. Bununla birlikte, 6 Aralık’ta yayınlanan bir rapora göre Ethereum, Haziran 2022’deki düşük seviyelerinin üzerinde kalarak nispeten dirençli bir performans sergiledi. Verilere göre, Ethereum yılın ikinci yarısında Bitcoin’den daha iyi bir performans sergileyerek %22,4’lük bir kazanç getirisi kaydederken, Bitcoin % -10,8’lik bir getiri elde etti.

  Ethereum, Bitcoin’den daha az düşüş gerçekleştirdi!

  18 Haziran’da Ethereum yılın en düşük fiyatı olan 944$’a ulaştı. Şimdiye kadar yıl için -%65 düşmüş olsa da, Ethereum yılın ikinci yarısında 7 Aralık itibariyle bu fiyat olan 1.266 $’dan hala %34 artmış olarak görülüyor.

  Kasım ayında, FTX çöktüğünde ve dijital varlık piyasalarından milyarlarca dolar çekildiğinde, dijital ve geleneksel varlıkların performansı arasındaki fark, tüm yıl boyunca yaşadığı performansdan daha fazlaydı.

  Bu, diğer pazarlardaki bir domino etkisine ilişkin endişelerle birlikte, son 2 ay için çok iç karartıcı sonuçlara yol açtı ve BTC, 18.288 dolardan işlem gördüğü Haziran 2022’den bu yana en kötü aylık performansı olan %-16,3’ü zarar getirdi. Bitcoin yazı sırasında 16.809 dolar seviyesinde bulunuyor. Bitcoin, Kasım ayında tarihindeki kripto borsalarından en büyük geri çekilmeyi gördü ve bu dönemde -91.557 BTC’lik net çıkış yaptı. (Bknz: ICO Nedir?)

  FTX’in başarısızlığından bu yana, piyasa oyuncuları nakitlerini korumaya çalışırken merkezi borsalardan çok sayıda para çekildi. Bu durumlara istinaden Ethereum, Bitcoin’e göre daha güçlü performans gösterdi.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler