Ana SayfaHaberVerilere Göre Bitcoin (BTC) Balinaları Satışa Başladı! | Analist Uyardı!

Verilere Göre Bitcoin (BTC) Balinaları Satışa Başladı! | Analist Uyardı!

-

Zincir üstü bilgilere göre birtakım Bitcoin (BTC) balinaları varlıklarını satmaya başlamışken, BTC’nin fiyatı da hafif bir düşüş yaşadı ve 37.000 dolara geriledi. Yazım sırasında, toparlanmış durumda gözüküyor ve 37.903,45 dolardan el değiştiriyor.

Bitcoin (BTC) Gayreti Devam Ediyor!

Birkaç gün evvel Bitcoin’in fiyatının 40.000 doların üzerine çıkmasıyla, yatırımcılar umutlanmış görünüyordu. BTC, yaklaşık bir aydır ilk defa 40.000 doların üzerine çıkmış ve hatta 41.000 doları da aşmıştı. Lakin bu fiyat çizgisini koruyamadı ve ivmesini kaybetmeye başladı. 40.000 doların altına inen kripto para birimi, 37.000 doların altına inmeye yaklaşmıştı. O zamandan beri yükselişe geçti ve 38.000 doları zorluyor. Ayrıca Bitcoin’in piyasa değeri 710 milyar dolar civarında ve hakimiyeti yüzde 44 düzeylerinde.

Öte yandan veriler, kimi Bitcoin balinalarının varlıklarını elden çıkarmaya çalıştığını gösteriyor. Veri şirketinin CEO’su ve bir analist olan Ki Young Ju, bu durumun piyasayı “çok belirsiz” bir hale getirdiğinden bahsetti ve yatırımcıları epeyce dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Ethereum (ETH) 2.400 Doların, Binance Coin ise 350 Doların Altına Düştü!

Altcoin piyasası da Bitcoin’in fiyat hareketlerini takip ederek nispeten olumsuz bir halde hareket etti. Ethereum, salı günü 2.600 doların üzerine çıkmıştı lakin o vakitten beri 300 dolar kadar kayıp yaşadı. Sonuç olarak yazım sırasında 2.321 dolar düzeyinden işlem görüyor. Öbür taraftan BNB, geçtiğimiz günlerde 380 dolara ulaşmış olsa da geride bıraktığımız birkaç saatte 350 doların altından işlem gördü. Yazım sırasında, bu düzeyin biraz üzerinden el değiştiriyor.

24 saatlik bir ölçekte altcoin piyasasında ADA, DOGE, XRP, DOT, UNI, BCH, LTC, SOL ve LINK kırmızı durumda görünüyor. XDC, FTM, TFUEL ve CELO ise yükseliş gösterdi. Öte yandan yükseliş yaşayan AMP, yüzde 20 düştü.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler