VeChain (VET) Trendi Tersine Çevirdi mi?

Kırılımını gerçekleştirdiği düşen trendi daha sonra destek olarak doğrulayan VET için önemli destek ve direnç seviyelerini inceleyelim.
analiz-6

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

VET Düşen Trendi Kırdı

VET-05.24-1

Sizler için bu yazımda, tedarik, lojistik vb. sektörlere hizmet vermek amacıyla 2016 yılında piyasaya sürülen ve kurumlar için ödeme, saklama ve altyapı sağlamak için de çalışmalarını sürdüren VeChain ağının yerel kripto para birimi olan VET analizi yapacağım.

Geçen sene kasım ayından bu yana düşüş trendinde işlem gören VET, grafikte de gösterdiğim gibi kırılım gerçekleştirmeyi başardı. Ardından da yaşadığı düşüşten sonra eski direncini destek olarak doğruladı.

Düşüş tekrar gerçekleşirse 0,024 dolardan destek almak isteyecektir. Tam tersi durumda ise 0,044 dolara kadar yükselmesini bekliyorum. Piyasadaki kötü hava dağılırsa 0,07 doları hedefleyeceğini düşünüyorum.

  • Günlük grafikte MA200’ün altında işlem görmekte. Bu seviye, teknik olarak gösterdiğim 0,07 dolar ile örtüştüğü için bu altcoini oldukça zor bir kırılım bekliyor.
  • MACD göstergesinin negatif bölgede kesişim gerçekleştirdiğini görüyoruz. Bu göstergeye göre yükselişler yaşanabilir.
  • RSI ise yavaş yavaş aşırı satım bölgesinden uzaklaşıyor. Her ne kadar hala bu bölgeye yakın olsa da düşüş ihtimallerini göz ardı etmemek gerekir.
Destek Seviyeleri 0,024 0,011
Direnç Seviyeleri 0,044 0,07

Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

VET-05.24-2

Bıraktığı tasfiye iğnesi sonrasında önündeki direnci kırmayı başardı. Şu anda bu 0,028 doları destek olarak doğrulamak isteyecektir. Düşüşün devamında ise 0,024 dolardan destek alabileceğini düşünüyorum.

Olası yükseliş senaryosunda 0,032 doları hedefleyecektir. Ardından da 0,036 dolar ile karşı karşıya kalacaktır.

Destek Seviyeleri 0,028 0,024
Direnç Seviyeleri 0,032 0,036
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster