VeChain (VET) Kritik Destekte İşlem Görüyor!

Düşen bir kanal içerisinde işlem gören ve bu kanalın destek seviyesinde bulunan VET için diğer önemli destek ve direnç seviyelerini birlikte inceleyelim.
analiz-3

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

VET Haftalık Grafik Yorumu

VET-05.11-1

Sizler için bu yazımda, kurumsallar için geliştirilmiş blok zinciri olan VeChain’in yerel varlığı olan VET analizi yapacağım. Piyasadaki genel düşüşle beraber aşağı yönlü hareketine devam ettiği görülmekte.

Düşen bir kanal içerisinde işlem görüyor ve bu kanalın destek seviyesine temas etmiş durumda. Oldukça önemli olan bu seviyenin altına düşmesi durumunda 0,0096 dolara kadar aşağı yönlü hareket edeceğini düşünüyorum.

Eğer tepki almayı başarırsa bu sefer 0,098 dolar seviyesindeki direncini kırması gerekecektir. Yükselişin devamı durumunda ise kanalın direncini aşarak 0,187 dolardaki direnci ile karşı karşıya kalacağını düşünüyorum.

  • Haftalık grafikte MA20’nin altında işlem görmesi de düşüş trendini desteklediği için yükselişe geçmek isterse bu seviyenin üzerine çıkması gerekmekte.
  • RSI ise aşırı satım bölgesine yakın olduğu için yakın zamanda yukarı yönlü tepki alacağını düşünüyorum.
  • Ayrıca Müthiş Osilatörde bir uyumsuzluk söz konusu. Fiyatta daha düşük dip gerçekleşmesine rağmen göstergede daha yüksek dip kaydedildi. Bu uyumsuzluğun düzeltilmesi için yukarı yönlü tepkinin gelmesi gerekiyor. Ya da aşağı yönlü sert bir düşüşün olması gerekiyor.
Destek Seviyeleri 0,034 0,024 0,0096
Direnç Seviyeleri 0,098 0,18 0,027

Günlük Grafik Destek ve Direnç Seviyeleri

VET-05.11-2

Kritik destek olan 0,035 dolardan tepki almaya çalıştığını görüyoruz. Bu seviyede tutunamazsa 0,012 dolara kadar düşeceğini düşünüyorum. Hatta buradan da destek alamazsa 0,002 dolara doğru aşağı yönlü hareket yapabilir.

Tepki almayı başarırsa da 0,05 dolardaki direncini test etmek isteyecektir. Kırılım gerçekleştirirse 0,067 dolar direncine kadar ulaşma şansı var.
Piyasa toparlanmaya başlarsa 0,081 doları aşacağını düşünüyorum.

Destek Seviyeleri 0,035 0,012 0,002
Direnç Seviyeleri 0,05 0,067 0,081
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster