Uzun Vadeli Cardano (ADA) Yatırımcılarının Planı Değişti mi?

Alonso hard fork günlerinde Cardano (ADA) fiyatı büyük ölçüde toparlanmış gibi gözüküyor. Uzun vadeli ADA yatırımcıları için durum aynı mı?

cardano
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altcoinlerin toparlandığı bir zamanda, ADA 1.000.000 cüzdana ulaşmıştı. Fiyatın ise 24 saatten daha kısa bir sürede yüzde 30’un üzerinde bir rallinin ardından 1.72 dolar seviyesine kadar yükselmesi olasıdır.

Verilere göre ADA’nın ticaret hacmi yüzde 52 arttı. Fiyat düşmesine rağmen, cüzdan oluşturma hızı günde 6800’ün üzerinde ve bu kapsamda ADA yatırımcıları daha yüksek karlılık beklemesi muhtemel.

Yukarıdaki tabloya göre, ADA’nın fiyatı, Mayıs 2021’in başından beri olduğu gibi büyük ölçüde aynı seviyededir. Mayıs ortasında zirveye ulaştıktan sonra, fiyat tutarlı bir şekilde düştü.

Büyük yatırımcıların yalnızca yüzde 24’ü 12 aydan uzun süredir ADA’ya sahip. Bunun nedeni olarak ise uzun vadede düşük yatırım getirisi veya düşük oynaklık gösterilebilir. Bu, 2021’in başından beri değişti ve sürekli bir fiyat rallisinin ardından uzun vadeli yatırımcılar için karlılığın artması muhtemel.

Aktif adreslerde bir zirveye ulaştıktan sonra, aktif adreslerin sayısı düştü. Ancak, 2021’in başındaki seviyenin üzerinde kalmaya devam ediyor. Ağ geçtiğimiz hafta 86 Milyar dolar değerinde işlem gerçekleştirdi ve uzun vadeli yatırımcı portföyü üzerindeki etkisi olumlu.

Düşüşe rağmen, 2021’in başından bu yana ROI 31,85’tir. Ek olarak, ADA , BTC ile negatif olarak ilişkilidir ve BTC’nin düşen fiyatı, ADA’nın uzun ve sürekli fiyat rallisi için olumlu olabilir.

Cardano (ADA) fiyatı an itibariyle$ 1.57dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!