Diğer
  Ana SayfaHaberUSDTRY'nin Çıkış hareketi ivme kazandı. İlk destekler ise bu seviyelerde bulunuyor!

  USDTRY’nin Çıkış hareketi ivme kazandı. İlk destekler ise bu seviyelerde bulunuyor!

  -

  USDTRY;Çıkış hareketi ivme kazandı. İlk destekler 7.59-7.56 ve 7.53 seviyelerinde bulunuyor. Sonraki destekler ise 7.50 ve 7.47 olarak görülüyor. İlk dirençler ise 7.65-7.67 bandında bulunuyor.

  Bu seviyelerde kar satışları görülebilir. Aksi takdirde çıkışın devamıyla birlikte sonraki dirençler 7.70 ve 7.80 noktalarında. Yükseliş eğilimi korunmakla birlikte direnç seviyelerinde satışlar görülebilir.

  Kaynak: Meksa Yatırım Günlük Piyasa Bülteni

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler