Ünlü pizza firması Bitcoin ödemelerini kabul edecek!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

ABD merkezli ünlü bir pizza zinciri, Venezuela’daki tüm mağazalarında kripto para birimi ödemelerini kabul etmeye başladı.

Kripto hizmet şirketi CryptoBuyer 27 Kasım tarihli görevine Venezuela’daki Pizza Hut mağazaları, Yiyecek ve içecek ödemeleri için kripto para kabul etmeye başlıyor. CryptoBuyer, Daha önce Mega Soft ile 20.000’den fazla mağaza ve işletmede kripto ödemelerinin ülkedeki kripto yaygınlığını artırmak için işbirliği yaptı.

Venezuela’daki pizza zincirinin genel müdürü Richard ElKhouri, “Pizza Hut, bu teknolojik gelişmelerden ve günümüz dünyasındaki günlük ihtiyaçlara yönelik yeni yaklaşımlardan ayrılamaz.” dedi. Gençlere, Modern yetişkinlere ve teknolojik bilgiye sahip insanlara uyum sağlamamız çok önemli ”dedi.

CryptoBuyer kullanan müşteriler Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Dash (DASH), Binance Coin (BNB), Binance USD (BUSD), Ether (ETH), Tether (USDT), Dai (DAI) ve şirketin kendi token. XPT kullanarak pizza satın alabilecektir. Pizza Hut, başkent Caracas, Maracay, Maracaibo ve Barquisimeto’da birçok şubeye sahiptir.

Panama merkezli Cryptobuyer, Orta ve Güney Amerika’da birçok Bitcoin ATM’si işleten yatırımcılar için bir kripto para birimi kanalı başlangıcıdır. Şirket daha önce ABD merkezli fast food devi Burger King, Caracas’taki Tamanaco Intercontinental Hotel ve ülkenin en büyük perakende zinciri Traki’nin kripto ödemelerini kabul etmesini sağlamıştı.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$30,397.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram