Diğer

  Ünlü NASCAR sürücüsü kripto para ile ödeme alacak!

  Profesyonel araba sürücüsü Landon Cassill, kripto para ile ödeme almak için kripto varlık platformu Voyager Digital Ltd. ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Cassill’in duyurusuna göre, yarışçıya 2021 NASCAR Xfinity Serisi sezonunun geri kalanında kripto para ile ödeme alacağı belirtildi.

  Landon Cassill, Kripto Para ile ödeme alacak, JD Motorsports’un 4 Numaralı Chevrolet Voyager Markasını Temsil Edecek

  Nascar’da yayınlanan bir duyuruya göre, JD Motorsports’un 4 No’lu Chevrolet’ini kullanan profesyonel araba yarışı sürücüsü Landon Cassill, NASCAR sezonunun geri kalanında kripto para ile ödeme alacak. Cassill, kripto ekosisteminin büyük bir destekçisi ve Voyager CEO’su Steve Ehrlich’in bir arkadaşı.

  Cassill, Nascar’a ” hesabını muhtemelen günde 100 kez” kontrol ettiğini açıkladı. Kripto para birimleri volatil olabilse de Cassill, risk almaya istekli olduğunu vurguladı.

  Cassill yaptığı açıklamada;

  Demek istediğim, herhangi bir hisse senedi veya herhangi bir yatırımda olduğu gibi kripto para birimini elinde tutmanın riski var” dedi. “Ama benim için, aşina olduğum bir şey, rahatım ve neleri riske atacağımı ve faturalarımı ödemek için neye ihtiyacım olduğunu iyi bildiğimi hissediyorum.” dedi.

  Kripto para ile ödeme alan ünlülerin sayısı artıyor

  Landon Cassill, dijital para birimlerine giren ünlülerin, sporcuların ve fenomenleri takip ediyor. Geçen yıl, NBA yıldızı Spencer Dinwiddie sözleşmesinde kripto para ile ödeme alacağını belirledi ve Russell Okung, ödeme coinini Bitcoin olarak belirledi. NASCAR sürücüsü Darrell “Bubba” Wallace geçen Temmuz ayında Bitcoin logosunun Cash App sponsorluğundaki Chevy No. 43’te yer alacağını açıkladı.

  Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$68,242.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  Solana (SOL) Fiyat Artışı Bekleniyor; Doğrulayıcılar Çığır Açan ‘SIMD-0096’ Önerisini Onayladı – İşte Anlamı.

  Solana doğrulayıcıları, ağın verimliliğini artırmayı amaçlayan SIMD-0096 önerisini onayladı. ...

  Merkez Bankaları Generative AI Benimsiyor: Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için Sonuçları.

  Kripto para piyasası son zamanlarda büyük gelişmeler yaşadı ve büyük finansal kuruluşlar...

  Gizemli Yatırımcı, 3 Yıl Sonra Bitcoin’de (BTC) 419x Kazançla Ortaya Çıktı

  Anonim bir Shiba Inu (SHIB) yatırımcısı, 2021'de satın aldığı SHIB varlıklarını satarak...