Ünlü Analistten Gelecek Hafta için Bitcoin ve Ethereum Tahmini!

Bitcoin ve Ethereum için Nasıl Bir Hafta Bekleniyor?

Kripto para alanı birçok spekülasyon ve varsayımla dolu. Lakin birtakım analistler bu geri çekilmelerin süreksiz olduğuna kuvvetle inanıyor. Tanınan analistlerden Galaxy, fiyatın önümüzdeki hafta direnç seviyelerinin üzerine çıkacağını öngörüyor. Analist, önümüzdeki 5 ila 7 gün içinde BTC fiyatının 42 bin dolar ve ETH fiyatının 3 bin dolar olacağını tahmin ediyor. Analistin bu tahmini, boğa rallisinin çok yakında devam etmesi için umutları canlı tutuyor.

Ayrıca önümüzdeki hafta sonu yaklaşmakta olan death cross hakkında ikazlarda bulunulmuştu. Fakat raporlara nazaran, bu ayın ilerleyen saatlerinde death cross gerçekleşebilir. Fakat death cross’un yoğunluğu şimdi bilinmiyor ve ayrıca death cross birinci kere yaşanmıyor. BTC fiyatı bu türlü bir durumla karşılaşmıştı. Lakin 2013’ten bu yana birçok defa hayatta kaldı. Her seferinde fiyat yaklaşık yüzde 70 düştü ve bir sonraki dönemde eşit olarak geri geldi. Her seferinde geri çekilme dönemleri death croos sürecinden evvel ve sonra benzeri bir duruma işaret ediyor.

Rekt Capital Death Cross Konusunda Uyarıyor!

2019 ve 2020’de meydana gelen son death cross, daha evvel olduğu üzere büyük bir etkiye sahip olmadı. Tanınan bir analist olan Rekt Capital’e göre yaklaşmakta olan death cross, fiyatı 18.000 dolara kadar düşürebilir. Analistler, bir dizi Tweet’te, death cross olayının fiyat üzerindeki tesirini açıklıyor. Analist ayrıyeten fiyatın kritik dayanak düzeylerinin 32 bin dolar ve 29 bin dolar olduğunu vurguluyor. Fiyat bu düzeylerin altına düşerse, death cross doğrulanmış olacak.

Piyasadaki düşüşten sonra, tüm kripto alanı, Bitcoin fiyatını ve Ethereum fiyatını bir sonraki düzeye yükseltebilecek büyük bir atılım arıyor. BTC fiyatı yaklaşmakta olan death cross’u da atlatırsa, o zaman toparlanma yakın olabilir.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version