Diğer

  Ünlü Analiste Göre, Bitcoin’de Önemli Bir Alım Sinyali Ortaya Çıktı!

  • Ali, $25,300’ün altına bir düşüşün sinyalin ilgisizliğini ortadan kaldıracağını ve boğa senaryosunu etkisiz hale getireceğini düşünüyor.
  • Perşembe günü Bitcoin, dar bir aralıktan çıkarak %2,7 kazandı. Günlük grafikte bir alım sinyalinin karakteristiği olan boğa bir mum oluşturdu.
  • Bitcoin, 2 haftalık bir fiyat çöküşünden kurtulmaya çalıştığında 29 Ağustos’ta neredeyse %8 kazandı. Kurtarma, $28,142’de durdu ve fiyat günü $27,726 ile kapattı.

  Ünlü bir analiste göre, Bitcoin’in 28 bin dolar seviyesine ulaşması için belirlenen kritik direnç seviyesini kırması gerekiyor; Kıramazsa ne olacak?

  Bitcoin için Alım Zamanı mı Geliyor?

  bitcoin-btc

  Bitcoin grafiğinde bir alım sinyali ortaya çıktı, bu, kripto piyasasının tanınmış teknik analisti Ali tarafından belirtildi. Ali, TD Sıralı göstergesinin Bitcoin 3 günlük grafiğinde bir alım sinyali sunduğunu gözlemledi.

  Sinyali analiz ederken Ali, Bitcoin’in $26,800’ün üzerinde sürdürülen bir kapanışın, Bitcoin’in $28,000’e doğru yükselmesini sağlayacağını belirtti. Ancak, Ali, $25,300’ün altına bir düşüşün sinyalin ilgisizliğini ortadan kaldıracağını ve boğa senaryosunu etkisiz hale getireceğini düşünüyor.

  btc-usd-3d

  Perşembe günü Bitcoin, dar bir aralıktan çıkarak %2,7 kazandı. Günlük grafikte bir alım sinyalinin karakteristiği olan boğa bir mum oluşturdu. Ancak, son birkaç haftanın gelişmeleri, bir yükseliş trendini onaylamadan önce Bitcoin’den sürekli boğa davranışı talep ediyor.

  26.800 dolar seviyesi BTC için kritik

  Bitcoin, Perşembe günü bir direnç kümesini kırdı; ancak Ali tarafından belirtilen gibi, $26,804 önemli bir direnç olarak işaretleniyor. Bitcoin, 23 Ağustos’ta bir günlük grafikteki klasik bir ters dönüş mumuyla başlatılan önemli bir yükselişi durdurduğunda bu direnci belirledi. Sonuç olarak, ters dönüş mumu bir ayı reddini işaretledi ve TradingView verilerine göre $25,346’da bir destek oluşturdu.

  Bitcoin’in son fiyat hareketleri, Ali’nin potansiyel çıkışlar için belirlediği kısa vadeli hedeflerinin, Ağustos ayında Bitcoin’i temsil eden $28,000 fiyat bölgesiyle uyumlu olduğunu doğruladı.

  Bitcoin, 2 haftalık bir fiyat çöküşünden kurtulmaya çalıştığında 29 Ağustos’ta neredeyse %8 kazandı. Kurtarma, $28,142’de durdu ve fiyat günü $27,726 ile kapattı. Bitcoin, son reddedilmeden bu yana düşüş eğilimini sürdürüyor ancak Ali’nin tahminleri, amiral gemisi kripto paranın yukarı yönlü bir çıkış yapması halinde doğru çıkabilir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  IntoTheBlock, Gelecekteki Kilit Açmaların Worldcoin’in (WLD) Performansını Etkileyebileceği Konusunda Uyarıyor

  Çeşitli projeler tarafından büyük miktarlarda altcoin tokenlarının yakında piyasaya...

  Kaiko, ETF Listelemelerinin Ardından Ethereum’un Bitcoin’i Geçeceğini Öngörüyor

  Kaiko analistlerine göre, yeni ETF listelerinin ardından Ethereum’un Bitcoin’i...

  Trump vs. Biden: Mark Cuban, Yapay Zeka Algoritmalarının Seçim Sonucunu Etkileyebileceği Konusunda Uyardı

  Mark Cuban, devam eden ABD Başkanlık seçimi sırasında yapay...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  IntoTheBlock, Gelecekteki Kilit Açmaların Worldcoin’in (WLD) Performansını Etkileyebileceği Konusunda Uyarıyor

  Çeşitli projeler tarafından büyük miktarlarda altcoin tokenlarının yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor ve bu durum piyasa dalgalanmalarına yol açabilir. Uzmanlar, günlük 25 milyon dolarlık Bitcoin ihraç...

  Kaiko, ETF Listelemelerinin Ardından Ethereum’un Bitcoin’i Geçeceğini Öngörüyor

  Kaiko analistlerine göre, yeni ETF listelerinin ardından Ethereum’un Bitcoin’i geride bırakma ihtimali bulunuyor. Bu tahmin, kripto piyasasında birden fazla ETF öngörüsü arasında geliyor. Kripto topluluğundaki birçok...

  Bitcoin Fiyatının $63K Üzerinde Stabil Kalması Altcoinlere Yönelik İlgiyi Artırıyor

  Bitcoin (BTC) 63.000 doların üzerinde işlem görmeye devam ediyor, bu da altcoinlere olan ilgiyi artırıyor. Bu durum,...