Ana SayfaKripto Para AnalizleriÜnlü Analiste Göre Bitcoin 50 Bin Dolara Doğru Gidiyor!

Ünlü Analiste Göre Bitcoin 50 Bin Dolara Doğru Gidiyor!

-

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti, Bitcoin (BTC) için trendde büyük bir değişikliğin yolda olabileceğini söylüyor.

Yeni bir videoda, kripto analisti Kevin Svenson 120.000 Twitter takipçisine Bitcoin için şu anda yükseliş eğilimi gösteren bir makro değişimin gerçekleştiğini söylüyor.

Bitcoin 50 Bin Dolara mı Gidiyor?

“Şimdi Bitcoin tarihindeki en büyük düşen takozu kırıyoruz. 2021’den 2022’ye, 2023’e kadar uzanıyor… Patlamaya başlıyoruz. Elbette bu trend çizgisinin üzerinde bazı günlük ve haftalık kapanışlar yapmalıyız, ancak bu, Bitcoin fiyatı için büyük bir paradigma değişikliği olabilir. Ve gerçekten, bununla ilgili en ilginç kısım, hedef için düşen takoz ölçümünü alırsanız ve onu kırılma bölgesine getirirseniz, 50.000 doları aşıyor.

Ders kitabı tam da bunu söylüyor… Bitcoin tarihindeki en büyük düşen takozun hedefi 50.000 dolar.”

Kaynak: Kevin Svenson/YouTube

Düşen bir takoz paterni, geleneksel olarak, bir varlığın teyit edilmiş bir kırılmadan sonra düşüş trendinde daha yüksek bir baskı yapması nedeniyle trendin tersine döndüğünü gösteren bir yükseliş oluşumudur.

Yeni bir YouTube videosunda Svenson, Bitcoin’in 50.000 dolara yükselmesini hemen olabilecek bir şey olarak görmediğini vurguluyor.

“Bitcoin’in oraya ulaşması muhtemelen uzun zaman alacak ve 50.000 dolar gibi fiyatların söylenmesi çoğu insan için tamamen saçma görünüyor. Ancak bu genellikle Bitcoin’in yaptığı şeydir. Genellikle senin yapmayacağını düşündüğün şeyi yapar.”

Yazım sırasında, Bitcoin, Svenson’un diyagonal direncinin çok üzerinde, 22.801 dolara el değiştiriyor.

Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler