Ünlü Analist, Bitcoin (BTC) için Bu Tarihlerde Bir Dip Bekliyor!

bitcoin

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Yeni bir strateji oturumunda Bennett, aylık vadeli işlem bitiş tarihlerinin Bitcoin’in fiyat hareketinde büyük bir rol oynadığını ve genellikle yerel üst ve alt seviyelerle ilişkili olduğunu söylüyor.

Yakından takip edilen analist, Bitcoin’in fiyatının aylık vadeli işlem sona ermelerini takip ediyorsa, üç aylık vadelerle de ilişkili olabileceğini öne sürüyor. 25 Haziran’da, ikinci çeyrek vadeli işlemlerinin BTC için sona ereceğini ve potansiyel olarak dünyanın amiral gemisi dijital varlığı ve daha geniş kripto pazarları için bir dibe işaret ettiğini belirtti.

Teoremime göre, Bitcoin aylık vadeli işlem vadelerini takip ettiyse o zaman üç aylık vadeli işlem vadelerini de takip ediyor olabilir. Ve eğer durum buysa, Nisan başladıktan kısa bir süre sonra zirveyi gördük ve eğer bu teori tutarsa, 25 Haziran civarında kriptoların dibini görebiliriz. İşte o zaman ikinci çeyrek vadeli işlemleri sona erer. Yani 25 Haziran, takviminizde tutmanız gereken bir tarih olacak.

Bennett ayrıca o zamana kadar Bitcoin ve diğer kripto pazarlarının aşağı yönlü baskıyla karşı karşıya kalabileceğini de hesaba katıyor.

Bu teorinin değeri varsa, kriptoların önümüzdeki birkaç hafta boyunca 25 Haziran’a kadar baskı altında kalabileceği anlamına gelebileceğini not etmek önemlidir…

Analist, açıklamalarına ayrıcaen azından bu ayın 25 Haziran’daki 2. çeyrek vadeli işlemlerinin sona ermesine dikkat etmenin mantıklı olduğunu düşünüyorum.” sözlerini ekledi.

Bitcoin fiyatı ise yazının yazıldığı an itibariyle 38.700 dolar civarlarında işlem görüyor. Uzun zamandır kırmayı denediği 35.000 dolar ve 36.000 dirençlerini kırarak yükselişe geçti.

Elon Musk’ın Tesla’nın Bitcoin ile ödemelerini başlatabileceği haberinden sonra artışa geçen Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$30,019.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster