Ünlü Analist 2020’nin Sonlarında Büyük Bir İlerleme Beklediği Kripto Paraları Açıkladı!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Kripto endüstrisi hala geçen haftaki boğa koşusunun coşkusunu yaşıyor, Ancak bazı işaretler momentumun çözülmüş olabileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, Yatırımcılar hala büyüme potansiyeli olan varlıkları arıyor. Analistlere göre yıl kapanmadan yükseliş yaşayacak coinler;

Chainlink

Ünlü kripto analisti ve Trader Tyler Swope, Yıl kapanırken en iyi Kripto paraların bazılarını açıkladı. Analist, Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Merkezi olmayan finans (DeFi) alanına odaklandı.

Swope, Analizinde en büyük önceliği Chainlink. Blockchain oracle ağına güç veren Ethereum tabanlı token LINK’e verdi. LINK üzerinden konuşan Swope, Varlığın hızlı yükselme ve düşme dalgalanmalarına eğilimli olduğuna dikkat çekti. Analist, Bu dalgalanmaların 2018 ve 2019’da yaygın olduğunu ve piyasanın Mart ayında benzer bir olay gördüğünü açıkladı.

LINK’in fiyatı 16 Kasım’da 16.23$’dan düştü. O zamandan beri 13$ aralığında işlem görüyor. Ancak Swope, LINK’in 2020 kapanmadan önce 20$’ı kıracağına inanıyor. Swope’un listesindeki bir sonraki adım, Ethereum tabanlı bir indeksleme ve sorgulama protokolü olan The Graph.

Analist, The Graph’ın Chainlink ile çalıştığına işaret etti. Her iki proje de merkezi olmayan uygulama (dApp) ekosistemi için çok ihtiyaç duyulan bir indeksleme protokolü oluşturacak şekilde ayarlandığında, Birlikte çalışabilirlik her ikisine de fayda sağlamalıdır. Yazı yazıldığı sırada GRT, son 24 saatte yüzde 4 düşüşle 0,613 dolardan işlem görüyor.

DeFi ve Blockchain Tokenleri

Swope’un üçüncü seçeneği, Compound Finans’ın en iyi DeFi borç verme protokolünün yönetim simgesi olan COMP’tır. Geçen hafta protokol, Diğer protokollerle birlikte çalışabilirliği artıran yeni bir çapraz zincir platformu olan Compound Chain’i duyurdu.

Compound Zincirinin önemi hakkında konuşan Swope, Compound’un Ethereum’dan büyük miktarda DAI token (DeFi alanındaki diğer bir lider isim olan MakerDAO’dan) alabilecek konumda olduğunu açıkladı. Daha ölçeklenebilir ve birlikte çalışabilir bir blok zinciri ile Compound, Ethereum’un DeFi endüstrisindeki hakimiyetini gasp etmeye devam edebilir. Akıllı yatırımcılar şimdi girmek isteyebilir. Yazı yazıldığı sırada COMP, Son 24 saatte yüzde 6 düşüşle 143 dolardan işlem görüyor.

Swope ayrıca Polkadot ekosistemine katılmaya hazır bir varlık olan xDAI’yi ve dijital defter çözümleri sağlayıcısı Unibright’ı dördüncü ve beşinci seçimi olarak seçti. Polkadot’un Ethereum ile olası birlikte çalışabilirliği, xDAI’nin ilerlemesine yardımcı olacaktır. Unibright’a göre, Projenin Temel Protokol ile olası bir ekip çalışması, onun daha fazla benimsenmesini sağlayacaktır.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram