Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriTRON (TRX) Coin Yorum Analizi! 10 Ekim 2022!

  TRON (TRX) Coin Yorum Analizi! 10 Ekim 2022!

  -

  Gün içerisinde %4.5 yükseliş hareketi gerçekleştiren TRON Coin için önemli destek ve direnç seviyelerini yazımızda detaylı bir şekilde anlattık.

  TRON Coin Orta Vadeli Yorum Analizi

  TRXUSDTPERP_2022-10-10_15-30-23

  Tron grafiğini haftalık incelediğimizde, yatay hareketine devam ediyor. Haftalık zaman diliminde yükseliş hareketine devam etmesi için günlük zaman diliminde 0.06566$ seviyesinin üzerinde kapatması lazım.

  Analizde belirttiğimiz seviyenin üzerinde mum kapatması halinde, yükseliş hareketine 0.080$ bölgesine yükseliş hareketi gerçekleştireceğini düşünüyorum.

  Bitcoin grafiğini de incelediğimizde düşüş hareketini sürdürüyor. Altcoinlerde alınacak herhangi bir işlem öncesi Bitcoin’in kontrol edilmesi gerekiyor.

  TRX Kısa Vadeli Fiyat Analizi

  TRXUSDTPERP_2022-10-10_15-46-20

  TRX coine kısa zaman diliminde baktığımızda, günlük direnç bölgesinden red yediğini görüyoruz. Analizde belirtilen kırmızı bölge günlük direnç bölgemizdir.

  Belirtilen kırmızı bölgenin üzerinde günlük mum kapatması halinde, yükseliş hareketinin 0.070$ bölgesine kadar devam edeceğini düşünüyorum.

  Bölgenin geçilememesi halinde düşüş hareketini  0.06240$ bölgesindeki destek bölgemize kadar görebiliriz. Belirtilen destek bölgesinin üzerinde kaldıkça yükseliş hareketinin devam edeceğini düşünüyorum.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler