Son Gelişmeler

Tron, Synthetix, VeChain Fiyat Analizi: 20 Eylül

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tron’un yazı yazarken dirençten red yemeden ve olumsuz tarafa itilmeden önce güçlü bir direniş bölgesine vurduğu gözlemlendi. Aslında, bu tür düşüş ivmesi TRX için muhtemelen devam edecek gibi görünüyordu. Ethereum’un yüksek Gaz ücretleri ve sıkışık bir ağ nedeniyle giderek daha fazla eleştirildiği bir zamanda, Tron’un parlama zamanı olabilirdi, ancak işler hiç bu şekilde sonuçlanmadı.

Listelerde daha da aşağı, Synthetix düşüş trendinde düşük zirveler yapmaya devam ederken VeChain birkaç günlük nispeten sakin bir dönemden sonra yükselişe geçti.

Tron [TRX]

Tron, Synthetix, VeChain Fiyat Analizi: 19 Eylül

Kaynak: TradingView’de TRX / USDT

TRX, birkaç gün önce RSI’sı 50’yi geçmeden önce 23’e düştüğünde aşırı satım koşulları görüyordu. Bununla birlikte, RSI 50’nin üzerinde kalamadı ve seviyenin altına düşmesi, TRX’in son% 12’lik artışını vurguladı. 0,263 ABD Dolarından 0,296 ABD Dolarına sadece bir sıçramaydı.

TRX, 0,3 Dolarda güçlü bir direnç bölgesi buldu ve 0,265 Dolarlık desteğe doğru düşme ihtimali yüksek görünüyordu.

İlginç bir şekilde, yakın tarihli bir Reddit gönderisi, JustSwap’ın inceleme süreciyle ilgili soruları gündeme getirdi ve Tron Vakfı’nın o zamandan beri 2 milyon dolarlık bir çıkış dolandırıcılığı çeken bir DeFi projesini beyaz listeye aldığını iddia etti. Bu, DappRadar’ın projeyi “yüksek riskli” olarak listelemesine rağmen.

Synthetix [SNX]

Tron, Synthetix, VeChain Fiyat Analizi: 19 Eylül

Kaynak: TradingView’de SNX / USD

Synthetix, çizelgelerde daha düşük düşüş olasılığının altını çizdi. Yönlü Hareket Endeksi henüz güçlü bir eğilim göstermedi, ancak ADX (sarı) 20’ye doğru ilerliyordu ve daha kuzeye hareket edebilirdi. Ayrıca, yükselen -DMI (pembe) düşüş eğilimini gösterdi.

Geçtiğimiz hafta boyunca, destek seviyesinden sıçrayan her SNX, satış baskısı nedeniyle ezildi. Bunun devam etmesi beklenebilir. Fiyatın daha düşük seviyelerde kaydedilmesiyle birlikte, düşüş, SNX için en az dirençli yol olarak kaldı.

4,23 $ ‘dan sonraki bir sonraki destek seviyesi 3,36 $’ dır ve% 20 değer kaybını temsil eder.

VeChain [VET]

Tron, Synthetix, VeChain Fiyat Analizi: 19 Eylül

Kaynak: TradingView’de VET / USD

VeChain, bir konsolidasyon döneminin ardından piyasada yükseliş gösterdi. Bollinger Bantları, artan oynaklığı göstermek için genişlerken, fiyat üst banda doğru çıktı. Yazının yazıldığı sırada, fiyat 20 dönemlik hareketli ortalamanın üzerinde kalıyordu, VET 0.158 dolarlık bölge civarındaki direncine doğru istikrarlı bir şekilde tırmanırken destek olarak test edilebilecek hareketli bir ortalama.

Araya yüksek ticaret hacimleri eşlik etti ve bu da kopuşu meşrulaştırdı.

 

Bu Yazıya Tepki Ver

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!