Pazar, Ocak 24, 2021

Tratok (TRAT) Coin İncelemesi

TRATOK NEDİR?

Tratok


Tratok belirteci, seyahat ve turizm hizmetlerine rezervasyon yapmak için TRAT Seyahat uygulamasında kullanılacak benzersiz bir belirteçtir. Bir otel odası rezerve etmek, bir uçuş rezervasyonu yapmak veya bir araba kiralanmak istenirse, bu çok platformlu uygulama, müşteriler ve servis sağlayıcılar için daha ekonomik, sorunsuz düzenlemelerle sonuçlanacaktır.

Mevcut işletme modelini bozmak için blockchain teknolojisini kullanan Tratok, mevcut geleneksel platformlara göre önemli avantajlar sunuyor. Prensip olarak, işlem ücretlerini düşürür, aracılara duyulan ihtiyacı ortadan kaldırır, rezervasyonlarda zaman kazandırır ve servis sağlayıcılar için daha fazla kâr ve tüketiciler için tasarruf sağlar. Temel öncelik olarak paydaş deneyimiyle Tratok projesi, 7.6 Trilyon USD seyahat ve turizm sektöründe devrim yaratmayı ve yeni bir standart oluşturmayı hedefliyor

Aşırı İşlem Ücretlerine Son

Çevrimiçi rezervasyonlarda, işin çoğunu müşterilerin yapmasına rağmen, önemli işlem ücretlerine sahiptir. Bu ücretler arasında ödeme ağ geçidi sağlayıcıları (Visa, American Express vb.) Ve bağlı kuruluşları tarafından uygulanan ücretler bulunmaktadır. Bu maliyet genellikle tüketiciden gizlenir, ancak asıl gerçek, tüketiciyi ve hizmet sağlayıcısını var olmaları ve bunlara yük getirmeleridir. Bu tür ücretler de dengesizdir. Rezervasyon yapma süreci evrenseldir. Bir formu işlemek bir servis için daha pahalı olduğundan, bir rezervasyon için X $ ve başka bir rezervasyon için 2X $ ‘a mal olmamalıdır. Ücretlerin standart, adil ve şeffaf olması gerekir.

Blockchain varlığı ile işlem ücretleri şeffaf ve minimal olacaktır. İşlem ücretlerinin neden bu kadar yüksek olması gerektiği için artık bir mazeret yok. Sektördeki en önemli paydaşları olan tüketiciye veya hizmet sağlayıcıya fayda sağlayamazlar.

TRAT Satın Al

TRAT, Ethereum platformunda verilen bir kripto para belirtecidir. Bugün için Tratok (TRAT) fiyat  $327.575 24 saatlik ticaret hacmiyle $0,00208885 şeklindedir. Fiyat 19 Aralık 2019 itibari ile son 24 saatte -6,1% azalmıştır. 3,3 Milyar coin dolaşım arzına ve maksimum 100 Milyar coin arzına sahiptir.

TRAT ticareti olan en aktif borsa Hotbit borsasıdır.Blok keşifçileri üzerinde Tratok adresini ve işlemlerini keşfetmek için:etherscan.io ve ethplorer.io.

Tratok Fiyat $0,00209538
Piyasa Değeri $6.864.443
Piyasa Değeri Hakimiyeti %0,00
Ticaret Hacmi $327.575
Hacim / Piyasa Değeri 0.0477
Piyasa Değeri Sıralaması #257
Tüm Zamanların En Yükseği $0,01337094 -84% Düşüş
Aug 25, 2019 (4 ay)
Tüm Zamanların En Düşüğü $0,00002916 7.100% Yükseliş
Nov 26, 2018 (yaklaşık 1 yıl)
Tratok/Bitcoin Oranı 1 BTC = 3432977.5 TRAT

Tratok coin’i hakkında ek bilgiler http://tratok.com üzerinde bulunabilir.

haber.coinotag.com‘dan bitcoin haberlerini Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.00
  THYAO.IS₺12.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.39