Ana SayfaHaberBu durum gerçekleşirse Bitcoin fiyatı rekor kırabilir!

Bu durum gerçekleşirse Bitcoin fiyatı rekor kırabilir!

-

Bitcoin (BTC) hızlı bir şekilde 11.000 doların üzerine çıktıktan sonra bir açıklama yapan kripto para birimi analisti Tone Vays’ı deneyimlemek, tüm zamanların en yüksek seviyesinin temelini oluşturduğunu öne sürdü.

27 Temmuz’da YouTube’da paylaştığı analiz videosunda Vays, Aralık 2017’de 20.000 dolara dayanan Bitcoin fiyatının 2020’de başka bir rekor kırabileceğini savundu. Tüm koşulların piyasadaki Bitcoin için uygun olduğunu belirtti. yalnızca bir teknik sinyale daha ihtiyaç duyulur.

2019 gibi değil

Bitcoin’in artan pazar hakimiyetini vurgulayan deneyimli analist, bu dönemde BTC fiyatının 2019’da sona eren parabolik yükseliş sürecinden farklı bir yol izlediğini söyledi.

Dailyhodl sitesinde 28 Temmuz’daki haberlerde, Tone Vays’ın şu sözleri belirtildi:

“Bu eğilim devam ettiği sürece, Bitcoin konusunda çok iyimserim. Bence Bitcoin 10.000 dolara düşecek. Sonra, tıpkı altın gibi, tüm zamanların en yüksek seviyesine hızla yükselebilir. Bitcoin için hala çok umutluyum HODL pozisyonumu bozmuyorum. “

Bitcoin fiyatı 10.000 doların üzerinde kalmalıdır

Tone Vays, analizinde Bitcoin fiyatının 10.000 $ seviyesinin üzerinde kalmaya devam etmesi gerektiğini vurguladı. Direnişten bir gecede desteğe dönüşen 10.500 $ seviyesini güçlendirmenin biraz daha zaman alacağını söyledi.

2019’da mitinge güvenmediğini belirten Vays, şunları söyledi:

“2019 yılında fatura ödemek için HODL pozisyonlarımı kırıyordum. Çünkü 14.000 dolarlık mitinge güvenmedim. Bu kez miting yükselecek. Şimdi 2019’un başındaki görüşümden çok daha olumluyum. “

Öte yandan Vays, Bitcoin boğalarının fiyatı 10.000 doların üzerinde tutmasının hayati önem taşıdığını belirtti. “Trend çizgisinde tam bir mum oluşmalı,” dedi Vays.

“Mum trend çizgisinin üzerinde başlayıp bitiyor gibi görünüyor. Sürdürülen trend çizgisini kırmanın ilk adımı olarak görülebilir. Haftalarca bu seviyenin üzerinde kalmamız gerekmiyor. Eğer mum $ Haftalık 10.000 kişi, bu benim için yeterli. “

Bitcoin için 6 haneli fiyat talebi

Coin Otağının alıntılandığı gibi, Bitcoin destekçisi ve yorumcusu Max Keizer, BTC fiyatının 28.000 dolara ulaşana kadar yükselmeye devam edeceğini öne sürdü. Keizer, BTC / USD paritesinin rekor seviyeye ulaştığında bir düzeltme göreceğini ve ardından altı haneli fiyatlara taşınacağını iddia etti.

CoinOtag’ı TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Görkem ILIK
Görkem ILIK
Görkem Ilık, İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde Bankacılık ve Finans okurken, kripto para ve piyasalara olan yönelimini keşfediyor.Sektörel yazılar ile coinotag.com'a destek olurken, Görkem Ilık bir yandan yatırım ve trade yaparak sektörde emin adımlarla ilerliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Millet İttifakı’nın Kripto Para ile İlgili Tüm Vaatleri!

Millet İttifak’ının kripto para vaatlerini neler??Bu yazımızda Millet İttifakı'nın kripto ve blok zincir vaatlerini derledik.

Bitcoin 23.960 Dolara Yükseldi Fakat Yatırımcılar Açgözlü Değil!

Bitcoin fiyatının 29 Ocak'ta 23.960 $'a kadar yükselmesi, Korku ve Aç Gözlülük Endeksi'ne göre söylemeye çalışıyor? İşte detaylar!

Kripto Paralara Devlet Destekleri Gelmeye Devam Ediyor!

Kripto para birimlerini çevreleyen endüstri kargaşasına rağmen, ileri görüşlü birçok ülke dijital varlıkları benimsemek için adımlar attı.

AAVE Borçlarından Kurtulabilecek mi? İşte Önemli Detaylar!

Borç verme platformu AAVE son zamanlarda olumlu haberler alıyor. AAVE yatırımcılarının kafasına takılan CRV borçlanma durumu çözülüyor mu?

Güncel Analizler