THORChain (RUNE) Destekten Tepki Almayı Başardı!

Likidite havuzu olarak kullanılan popüler DeFi projesi RUNE için önemli destek ve direnç seviyelerini birlikte inceleyelim.
analiz-17

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

RUNE Günlük Grafik Yorumu

RUNE-06.23-1

Sizler için bu yazımda, kripto paraları farklı blok zincirleri üzerinde takas etmelerine olanak sağlayan, likidite havuzu oluşturmaya yarayan ve platform üzerinde işlem yapanlardan kesilen komisyon ücretlerini kullanıcılarına dağıtan THORChain’in yerel varlığı olan RUNE analizi yapacağım.

Grafikte gördüğünüz gibi 1,57 dolar – 1,44 dolar bandından tepki almayı başardı. Şu anda 2,34 dolar ile 2,56 dolar arasında bulunan direnç hattını test edeceğini düşünüyorum. Eğer kırılım gerçekleştirmeyi başarırsa, 3,55 dolar – 3,86 dolar bandına kadar yükseliş gerçekleştirme ihtimali var.

Aşağı yönlü hareket etmeyi tercih ederse, 1,57 dolar – 1,44 dolar bandında tutunmak isteyecektir. Eğer tutunamazsa 1,24 dolar – 1,12 dolar bölgesindeki destek hattına kadar düşüş kaydedebilir.

  • Chaikin para akışı, birkaç kere nötr seviyeyi test etti ancak ret yedi. Şu anda ise tekrardan yönünü yukarı çevirdi. Buna rağmen göstergeye göre hala satış baskısının hakim olduğu söylenebilir.
  • RSI göstergesi de yönünü yukarı çevirdi. Ancak hala aşırı satım bölgesine yakın bir seviyede bulunduğu için düşüş senaryolarını göz ardı etmemek gerektiğini düşünüyorum.
Destek Seviyeleri 1,57-1,44 1,24-1,12
Direnç Seviyeleri 2,34-2,56 3,55-3,86

Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

RUNE-06.23-2

Kısa vadeli bir görünümde baktığımızda yükseliş yaşandığını görüyoruz. Şu anda 2,1 dolardaki direncine ulaşmak istiyor. Eğer kırılım gerçekleştirirse 2,3 dolara kadar yükseliş yaşama ihtimali var.

Ret yemesi durumunda 1,9 dolardan destek almak isteyecektir. Tutunamaması durumunda da 1,68 dolara ve hatta 1,43 dolara gerileyebilir.

Destek Seviyeleri 1,9 1,68
Direnç Seviyeleri 2,1 2,3
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster