THETA Destekte Tutunamadı: Düşmeye Devam Edecek mi?

Hem metaverse hem Web 3.0 kategorisinde hizmet veren THETA için önemli destek ve direnç seviyelerini birlikte inceleyelim.
analiz-1

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

THETA Haftalık Grafik Yorumu

THETA-05.28-1

Sizler için bu yazımda, stream adı verilen video akışını merkeziyetsiz bir şekilde daha az maliyetli hale getirerek kaliteli videoların izlenmesine olanak sağlamak amacıyla oluşturulan Theta Network’ün iki kripto para biriminden biri olan THETA analizi yapacağım. Bu arada diğer varlığının adı ise TFUEL’dir.

Analizini yaptığım bu altcoin düşen bir kanalda işlem görüyordu. Ancak destekte tutunamayarak aşağı doğru ivme kazandı. Grafikte gösterdiğim gibi 1,55 dolarda tutunamadı. Sıradaki desteği olan 0,6 dolara doğru hareket ediyor. Yine de yukarı yönlü hareket gerçekleştirecek olursa ilk olarak 1,55 doları ardından 2,5 doları test edeceğini düşünüyorum.

  • Kripto paralar için haftalık grafikte MA20’nin altında işlem görmesi son dönemde oldukça sıradan bir durum oldu. Aynı durum THETA için de geçerli. Yükseliş trendine geçebilmesi için bu seviyeyi aşması gerekmekte.
  • RSI, aşırı satım bölgesinin sınırında işlem görmekte. Bu yüzden hala düşüş senaryolarını göz önünde bulundurmak gerekli.
  • Chaikin para akışı da satış baskısının hala geçerli olduğunu gösteriyor.
Destek Seviyeleri 0,6 0,2
Direnç Seviyeleri 1,55 2,5

Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

THETA-05.28-2

Şu anda 1 dolar civarındaki destekten tepki aldığını görüyoruz. Direnç seviyesi olan 1,15 dolar ile 1 dolardaki desteği arasında konsolide olmaya devam ediyor. Yönünü yukarı çevirirse 1,15 dolardan sonra 1,22 doları ve hatta 1,27 doları test edeceğini düşünüyorum.

Tam tersi bir harekette ise 1 dolardaki desteğe doğru ilerleyebilir. Devamında da 0,84 dolardaki desteğine ulaşmak isteyebilir.

Destek Seviyeleri 1 0,84
Direnç Seviyeleri 1,15 1,22
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster