The Sandbox (SAND) Yükseliş Trendi Başlıyor Mu?

En büyük ikinci metaverse projesi olan SAND için son yükselişler ile düşüş trendi kırılabilir.
The Sandbox (SAND)

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Kripto Para Piyasasında Genel Düşüş Hakim!

Metaverse tabanlı bir proje olan SAND, son bir haftadır oldukça dalgalı bir hareket sergiliyor. Bu yüksek voliteli durumunun aslında Bitcoin’e bağlı olarak yaşandığını söylemekte fayda var. En temelde Rusya-Ukrayna savaşına bağlı olarak gelen olumsuz finansal haberler, ambargolar ve panik hali piyasanın bu denli dalgalı bir grafik çizmesine sebep oldu. Dün 2,62 dolar seviyelerine kadar düşüş yaşayan SAND, yazım sırasında 3 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

SAND Düşüşünü Sürdürüyor!

SAND 02.25 01

MANA’nın ardından en büyük ikinci metaverse platformu olan SAND, şuanda bir düşüş trendi içerisinde bulunuyor. Bu düşüş trendine gittikçe daha düşük zirveler ekleyerek devam etmekte. Altcoin dün orta vadeli dip seviyelerini ikinci kez test etti. Geçtiğimiz ayının son haftasında 3 dolar seviyesindeki ana desteğin aşağısını test etmiş ve 2,6 dolara kadar düşüş yaşamıştı. Ancak 2,6 – 3 dolar seviyelerinde SAND tokeni için oldukça yüksek bir alım talebi yaşandı. bundan sonraki işlemlerde 8 – 9 Şubat tarihlerinde 4,84 dolar seviyesine tırmanan SAND, Şubat’ın geri kalanında tekrar bir düşüş yaşadı.

SAND Destek ve Direnç Noktaları Nereler?

Son grafiğe bakılırsa Sandbox fiyatı için Şubat’ın son haftası da Ocak ayına benzer bir dalgalı fiyat hareketi yaşıyor. SAND/USDT, bugün ve hafta sonu işlemlerinde 3 dolar fiyatı üzerinde güçlü kaldığı takdirde bir sonraki direnç seviyesi olan 4 dolar bandına kadar yükseliş yaşayabilir.

Bu yükselişin devam etmesi halinde, takip edilmesi gereken bir sonraki direnç seviyesi 4,84 olarak gözükürken 5 dolar seviyesine doğru yaşanacak bir yükseliş, Kasım ayından beri süregelen düşüş trendinin kırılması bakımından hayli önemli bir gelişme olarak görülebilir. Çünkü SAND/USDT’nin gelecek hafta 5 dolar seviyesine doğru  yaşanabilecek bir fiyat hareketi, gittikçe daha da düşük zirvelerden oluşan grafiği bozacak ve toparlanma adına hayli önemli bir gelişme kaydedilecek.

SAND’ın 3 dolar seviyesinde günlük kapanış yapamaması durumunda ise bir düşüş senaryosundan bahsetmemiz gerekebilir. Bu muhtemel düşüş senaryosunda ise, SAND fiyatı 3 doların altında kalması durumunda bir satış baskısı oluşacak ve bu satış baskısı 2,6 dolar desteğine kadar bir düşüşün ardından, 2,3 dolara kadar bir düşüşe neden olabilecektir.

Son olarak piyasanın hayli dalgalı olduğu bu günlerde oldukça temkinli ilerlemekte ve Bitcoin’i takip etmekte fayda var.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster