The Sandbox (SAND) Potansiyel Fiyat Hedefleri

the-sandbox-coinotag

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

The Sandbox (SAND) saatlik grafiğinde oluşturduğu düşen trendin değişimi için önemli bir nokta olan 4.93 dolar bölgesinin üzerinde yaptığı saatlik kapanışını koruyamadı ve trend değişimi tam olarak onaylamadığının sinyallerini verdi. Teknik grafik üzerinde 4.71 ve 4.50$ destekleri kırılması durumunda satış baskısının hızlanacağını söyleyebiliriz. Kısa ve orta vade yatırım stratejileri ile hareket ediyorsanız,  4.71$ seviyesinin altındaki destek seviyeleri kademeli alım yapılabilecek desteklerdir. SAND yükseliş trendinin resmen başlaması durumunda 5.90$ direncine kadar bir yükseliş gözlenebilir. Fiyat analizi yapıldığı anlarda SAND önemli destek seviyelerinden biri olan. 4.70 dolar bandında hareketini sürdürüyor.

sandbox-fiyat-potansiyeli
SAND/USDT Saatlik Grafik

The Sandbox Boğa Performansı

The Sandbox (SAND) fiyat hareketi, grafikte de göründüğü üzere yükselen trendin altında kalarak minör trend değişikliğini tam olarak onaylayamadı ve saatlik grafikte kritik destek bölgesi olan 4.70 seviyesini güçlendirmeye çalışıyor. Bitcoin fiyatındaki sıkışma sebebiyle yön tayini konusunda tarafsız sinyaller üreten osilatörler, negatif yön tayini konusunda ısrarcı davranıyor.

SAND/USDT grafiğini incelediğimizde, The Sandbox fiyatı SAND/USDT analizini hazırlarken 4.70 dolar seviyelerindeki destek noktasını güçlendirmeye çalışıyor. Kanalın alt bacağını test etmeden 2 kere trendi bozma girişimi son bulmuş gözükse de SAND için yükseliş senaryosu, grafikteki destek bölgesinden aşağı yönlü mum kapanışı vermediği sürece geçerliliğini koruyacaktır. Bu noktada trendi kırıp yükseliş trend kanalı oluşturmak istenirse, 5.25 dolar seviyeleri güçlü direnç şu an bulunduğu 4.70 seviyesi güçlü destek potansiyeli taşıyor.

SAND Kritik Bölgeleri

The Sandbox fiyatı mevcut trendini onaylayıp yeni yükselen trendini oluşturmaya 0.040 seviyesi üzerindeki güçlü kapanışının ardından başlayacak.

Grafiğimizde de bahsettiğimiz üzere;

  • Güçlü Direnç Bölgeleri 5.00 – 5.90
  • Güçlü Destek Bölgeleri 4.70– 4.50
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster