The Sandbox (SAND) Orta Vadeli Fiyat Analizi

The-Sandbox-SAND-fiyat-beklentisi

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

The Sandbox (SAND) 4 saatlik grafikte oluşturduğu düşen trendin değişimi için önemli bir nokta olan 4.93 dolar bölgesinin üzerinde saatlik kapanış yaparak düşen trendinin bitmiş olabileceğinin sinyallerini veriyor. Teknik grafik üzerinde 4.71 ve 4.50$ destekleri kırılması durumunda satış baskısının hızlanacağını söyleyebiliriz fakat teknik görünümün bu ihtimali desteklemediğini söyleyebiliriz. Kısa ve orta vade yatırım stratejileri ile hareket ediyorsanız,  4.71$ seviyesinin altındaki destek seviyeleri kademeli alım yapılabilecek desteklerdir. SAND yükseliş trendinin resmen başlaması durumunda 5.90$ direncine kadar bir yükseliş gözlenebilir.

Sandbox-orta-vadeli-fiyatt-beklentisi
SAND/USDT 4 Saatlik Grafik

The Sandbox Boğa Seneryosu

The Sandbox (SAND) fiyat hareketi, grafikte de göründüğü üzere düşen trendin üzerinde kalarak minör trend değişikliğini resmen onayladı ve 4 saatlik grafikte üst direnç bölgelerini hedef göstermeye başladı. Bitcoin fiyatındaki sıkışma sebebiyle yön tayini konusunda tarafsız sinyaller üreten osilatörler, geçtiğimiz birkaç günlük görünümleri baz alarak pozitif ışık yakmaya başladı.

SAND/USDT grafiğini incelediğimizde, The Sandbox fiyatı SAND/USDT analizini hazırlarken 4.86 dolar seviyelerindeki fiyat istikrarını sürdürüyor. Kanalın alt bacağını test etmeden 2 kere trendi bozma girişimi son bulmuş gözükse de SAND için yükseliş senaryosu, grafikteki destek bölgesinden aşağı yönlü mum kapanışı vermediği sürece geçerliliğini koruyacaktır. Bu noktada trendi kırıp yükseliş trend kanalı oluşturmak istenirse, 5.25 dolar seviyeleri güçlü direnç potansiyeli taşıyor.

SAND Yükseliş Onayı İçin Gerekli Bölgeler

The Sandbox fiyatı mevcut trendini onaylayıp yeni yükselen trendini oluşturmaya 0.040 seviyesi üzerindeki güçlü kapanışının ardından başlayacak.

Grafiğimizde de bahsettiğimiz üzere;

  • Güçlü Direnç Bölgeleri 5.00 – 5.90
  • Güçlü Destek Bölgeleri 4.70– 4.50
3 2 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook