The Sandbox (SAND) İçin Düşüş Devam Edecek Mi?

the-sandbox-coinotag

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin’in son haftalardaki dalgalı hareketleri sürerken SAND gibi pek çok altcoin de Bitcoin’e ayak uydurarak hayli dalgalı hareketler sergiliyor. Bu altcoinlerden biri de MANA’nın ardından en büyük ikinci metaverse coini olan The Sandbox (SAND). SAND son olarak 4.86 dolar seviyelerine kadar yükseldikten sonra şuan itibariyle 3.8 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Peki düşüş sürecek mi? Destek ve direnç noktaları nereler?

SAND İçin Önemli Seviyeler Nereler?

Yaklaşık 32,1 milyar dolar toplam piyasa değeri olan metaverse tabanlı kripto varlık piyasasında MANA, 6 milyar dolar piyasa değeriyle ilk sırada yer alırken Sandbox, 4,65 milyar dolar piyasa değeriyle ikinci en büyük metaverse tokeni konumunda bulunuyor.

SAND hafta başında 4 dolar desteğinin altında, yaklaşık 3.9 dolar seviyelerinde alıcıların yoğunluğuyla 4.4 dolara kadar tekrar yükseldi. Ancak bu seviyede gelen satışlar ile altcoin tekrardan 3.9 dolar bandına çekildi. Kısa vadeli düşüş eğilimini sürdüren SAND 4 dolar desteğinin altında 4H mumu kapatması durumunda bir önceki destek alanı olan 3.5-3.6 dolar seviyelerine çekilmesi yüksek ihtimal olacaktır.

SAND 02.17 01

SAND yakın vadeli grafiğinde ise ilk hedef 4.25 dolarlık ilk direnci kırmak olacaktır. Bu seviyenin üzerinde 2H mumu kapatması durumunda SAND için tekrar 4.6 dolar seviyelerinden bahsetmemiz mümkün olacaktır.  Yine 4.6 dolar üzerinde de 4h mumu kapanışı yaşanması durumunda bir diğer hedef nokta 5.5 ile 6.2 dolar aralığı olacaktır. Ancak altcoin, 4 dolarlık desteğin altında kaldığından ötürü şuanda en yakın senaryo 3.5-3.6 dolar seviyelerine uğraması olacaktır.

Öte yandan gün geçtikçe genişleyen metaverse tabanlı altcoinler piyasasına adım atan bir diğer altcoin Shıba Inu oldu.

Shiba Inu, Metaverse Evrenine Giriş Yapıyor!

Shiba Lands olarak isimlendirilen yeni platform ile Shıba Inu geliştiricileri, SAND ve MANA gibi Metaverse tabanlı kripto projelerine rakip oluyor. Proje kapsamında dijital arazilerin çok yakında satışa sunulması planlanıyor. Shiba Lands projesiyle ile ilgili planlar çerçevesinde merkezsiz borsa ShibaSwap tokeni olan Doge Killer’a (LEASH) sahip olanların ilk satış aşamasında öncelikli satın alma hakkına sahip olacakları duyuruldu.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster